Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bilinçli Umursamazlık

İyi günler dostlar. Uzun zamandır güzel bir kişisel gelişim rutini yakaladım. 2 aydır spor yapıyorum ve bana 1 yıldır mı yapıyorsun şeklinde dönütler geldi. Kitap okumaya tekrar başladım. Güzel filmler bulup izliyorum. İşe gidiyorum. Dün 10.günde nofapi bozmasam biraz daha iyi olacaktım.

Aklımı kurcalayan bir konu hakkında sizlerden fikir almak istiyorum. Cinsel kontrol sağladım ama nedense kıza muhtaçlık duyuyorum. Sevilme, beğenilme, fark edilme açlığı duyuyorum. Bu da sanki beni geri plana atıyor. Ben umursamaz davranıyorum karşı cinse karşı. Ama bu aslında bilinçli bir umursamazlık. Maalesef şöyle değil, hayatına güzel bir amaç bulursun ve gayretini dikkatini ona yöneltirsin ve o amaç dışında aklına başka bir konu gelmez. Benimki biraz kasıntı Umursamazlık. Umursamayayım deyip daha çok takmak gibi.

Spor beni bambaşka biri yaptı diyebilirim. Yazın güzel bir vücut yapıp giyeceğim tshirtü düşünüyorum. Kaslarımın şişmesi beni mutlu ediyor. Fakat spordan çıkınca takıntılar zihnime hücum ediyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Erkek adam sayfasıda okuduğum bazı yazılarda şunu anladım, ilişkiye açık kalmalı ama bunun için yanıp tutuşmamak gerek yani ezik erkek gibi olmamak gerektiğini anladım.

Geçmişten gelen bir duygu olabilir, sporunu yap, kendine sağlıklı bak. Yaza bomba gibi gir

Bu konuda ben de biraz sıkıntı yaşıyorum ama o kadar kafaya takılacak bir durum olmadığını da kavrayabiliyorum. Bulunduğun durumdan zevk almaya bak.

İyi günler dostlar. Uzun zamandır güzel bir kişisel gelişim rutini yakaladım. 2 aydır spor yapıyorum ve bana 1 yıldır mı yapıyorsun şeklinde dönütler geldi. Kitap okumaya tekrar başladım. Güzel filmler bulup izliyorum. İşe gidiyorum. Dün 10.günde nofapi bozmasam biraz daha iyi olacaktım.

Aklımı kurcalayan bir konu hakkında sizlerden fikir almak istiyorum. Cinsel kontrol sağladım ama nedense kıza muhtaçlık duyuyorum. Sevilme, beğenilme, fark edilme açlığı duyuyorum. Bu da sanki beni geri plana atıyor. Ben umursamaz davranıyorum karşı cinse karşı. Ama bu aslında bilinçli bir umursamazlık. Maalesef şöyle değil, hayatına güzel bir amaç bulursun ve gayretini dikkatini ona yöneltirsin ve o amaç dışında aklına başka bir konu gelmez. Benimki biraz kasıntı Umursamazlık. Umursamayayım deyip daha çok takmak gibi.

Spor beni bambaşka biri yaptı diyebilirim. Yazın güzel bir vücut yapıp giyeceğim tshirtü düşünüyorum. Kaslarımın şişmesi beni mutlu ediyor. Fakat spordan çıkınca takıntılar zihnime hücum ediyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Erkek adam sayfasıda okuduğum bazı yazılarda şunu anladım, ilişkiye açık kalmalı ama bunun için yanıp tutuşmamak gerek yani ezik erkek gibi olmamak gerektiğini anladım.
David Burns İyi Hissetmek kitabını edin, mantıksız ve depresif düşüncelere sahipsin

Kanka imaj kaygısından oluyor tamamen.Bırak bu tarz siteleri ve kadınları düşünmekle veya çözmekle geçirdiğin vakti kendi işine gücüne ayır.Zamanla düzelir.

Sormayın, çok rahatsız edici bir düşünce. Kendini sevmek, sadece kendinle mutlu olmak, hayatı doya doya yaşamak önemli şeyler. Eğer birine muhtaç yaratılmış olsak onunla beraber birbirimize yapışık doğmalıydık.

2019 bitiyor. İyi kötü neler neler yaşadık hepimiz. Belki eksik belki fazla. 365 gün geçirdik. Dile kolay. Şunu daha iyi anlıyorum insan önce kendini sevmeli, önce sağlam bir özsaygı oluşturmalı. Sonrası için biraz gayret ve hayatın önümüze sundukları etkili olacak. Hepimize 2020 umut değil o umudu başaracak gayreti beraberinde getirsin.

Her biten yılın son günlerinde içimde bir hüzün oluyor. Taşmak istiyorum bir nehir gibi. 365 gün benimle beraber olan bir tanıdığı yolcu eder gibiyim. Kimimiz için 2020 iyi bir yıl kimi için kötü olacak, kiminin 2021 i gördüğü, kiminin son yılı olacak. Yaşayıp göreceğiz. Geçmiş gitti, hataları düşünüp, eksiklik duyduklarımızı sayıp dökerek geçmişi kendimize yük etmeyelim. İŞTE önümüzde hiç yürümediğimiz bir yol var. Hayatımızda hiç yürümediğimiz ve sadece 1 kez yürüyeceğimiz bir yol

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8