Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Bilmenize rağmen uygulamadığınız sizi daha güçlü erkek yapacak öneriler

Wolwerine

Ayın En Aktif Üyesi
Fiziksel Güç Kazanmak için
  1. Bakımlı ol
  2. Spor yap
  3. İyi Giyin
  4. Güzel Kok
Sosyal güç Kazanmak için
1. Paranı biriktir
2. Etkili Konuş
3. Sosyal ol (Selamlaş , Günlük sohbet et )
4. Yeni Sosyal Beceriler kazanmaya çalış (gitar çalmak , klarnet çalmak , koktail hazırlamak vs...)
5. Dizi - Film - Kitap (oku) (izle)

Parasal Güç Kazanmak için
1. Paranı nasıl yöneteceğini öğren ( isteklerini kıs , ( neye harcaman gerektiğini , neye harcamaman gerektiğini bil. ) )
2.Yatırım yap
3. Bunun Hakkında araştırma yap , kitap oku .

En Önemli gördüklerim (en güzel tavsiyeler) ;
1. Kültürlü Ol (alfa yayınları kitaplarını oku)
2. Bolca oku
3. Belgesel izle
4. Sosyal ortamlara girmeye çalış
5. Film izle
6. Dizi izle
7. Kültürlerle ilgili araştırma yap
8. Bilmediğin şeyler hakkında araştırma yap
9. İnsanların ilgisi olan şeyleri araştır .
10 . Nasıl dominant davranabilirsin araştır , uygula dene .
11. Daima kendini geliştir .

Evet Arkadaşlar Genel olarak Kırmızı Hapı alan bir erkek biliyorsunuz kişisel gelişimine odaklanır ama yazdığım konulara rağmen benden tavsiye istemeniz hoşuma gitmiyor . Çünkü bende araştırıp öğrenen biriyim yine de sizler için elimden gelen yapıyorum , sizleri düşünüyorum bunun sebebi artık insanlara bir şey katmak hoşuma gidiyor . En azından sağ ol teşekkür ederim diyorsunuz ve benim zamanım boşa gitmemiş oluyor . Buna değiyor başkalarında ufakta olsa aydınlanma bırakabiliyorsam mutlu oluyorum . Benim yazdıklarımı beğenmeyen , 17 yaşımdayım diye küçümseyenler heves kırıcı olsa da yine de elimden geleni bu yüzden yapacağım .

Değerli bir erkek olmak için çok çalışmalısınız . Gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum değer yaratmak zorundasınız dolayısıyla burada yazılanları hayatınıza ne kadar eklerseniz o kadar güçlü bir erkek olacağınızı düşünüyorum ve şöyle düşünüyorum . Somut özelliklerde önemli soyut özelliklerde ama ilk önce içsel olarak alfa olun erkeksi özellikler , kaliteli alışkanlıklar kazanın sonra somut olarak kas yapın , bakımlı olun , iyi giyinin bu arada para biriktirin her zaman arkadaşlarınızla gezebilmek , yiyip , içip eğlenebilmek yani andan keyif alabilmenize engel olmasın para yada kendi mutluluğunuz için cebinizde para olsun .

Kendinizi geliştirirseniz yaşadığınız hayat daha anlamlı hale gelir ve sizler en çok değeri kendinize verdiğinizde inanın hiçbir sorununuz olmayacak çünkü o sorunların çözümü içinde mantık ve zekanızı kullanarak o sorunu yenebileceksiniz .

Okuduğunuz için Teşekkürler ...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8