Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir alfanın üzerine düşülmeyen ilk kuralı

Kanka ben bu işlere girmiş kabadayi alfalardan bahsediyorum.Her ne kadar kisa ömürlü de olsalar lider alfalar ve türevlerinden daha önde oluyorlar.Bilirsin işte adamlar artık ölümden bile korkmaz hale geliyorlar iki kadını mi domine edemicekler ve kadinlar bunu ilk görüşte anlıyorlar ayrıca kadınların istediği erkeksilik,dominantlik,cesaret adamların işi.Simdi o adam isterse en zehirli uyuşturucuyu içsin kime ne ,kadına ne, bize ne adam kendi yolunda yani.Ve evet seninde dediğin gibi hayati bizden kısa olucak ama ne derler bilirsin hızlı yaşayan hızlı ölüyor bu hayatta ve bu bizi hiç alakadar etmez biz de kendi yolumuzdayiz onlarda.Aslinda fizik yasası gibi lan onlar her şeyi hızlı elde edip hızlıca ölüp gidiyorlar biz yavaş elde edip eninde sonunda bir gün onlarla esitleniyoruz.Sanki etki tepki yasası gibi.Burada anlatmak istediğim kardeşim, istersek dünyanın en sağlıklı insanı olalım istersek bedenimizin ağzına sicalim , özümüzde hepimiz birbirimizle aynıyız...

Not: Burada kadınlar üzerinden örnek verdim ama anlatmak istediğimi anlamışsındır umarım.
Kanka boşver sen onlardan olma benim hiçbir zararlı alışkanlığım yok 22 yaşındayım ve ben yeni hızlandım çoğu arkadaşım bitmiş durumda ben daha yeni başlıyorum ve içmedende hızlı yaşarsın emin ol ben kendimi geliştirirken bunlar geriledi geriliyor ben sağlıklı ve hızlı yaşıyorum şeker bile kullanmam bunlar akşama kadar uyur ben sabahın köründe başlarım kızlarla takılmaya (herzaman değil tabi) ben spor yapıyorum böyle tipler o sırada horul horul uyuyor haliyle benim vücut artım zaman artım ve sağlık yönünde artım var hız konusundada avantajdayım ömür konusundada inşallah yarınımız belli değil ama sana tavsiyem zararlı alışkanlıklardan uzak dur bunlar sıradan çinko pil biz duracel 😃

Kanka boşver sen onlardan olma benim hiçbir zararlı alışkanlığım yok 22 yaşındayım ve ben yeni hızlandım çoğu arkadaşım bitmiş durumda ben daha yeni başlıyorum ve içmedende hızlı yaşarsın emin ol ben kendimi geliştirirken bunlar geriledi geriliyor ben sağlıklı ve hızlı yaşıyorum şeker bile kullanmam bunlar akşama kadar uyur ben sabahın köründe başlarım kızlarla takılmaya (herzaman değil tabi) ben spor yapıyorum böyle tipler o sırada horul horul uyuyor haliyle benim vücut artım zaman artım ve sağlık yönünde artım var hız konusundada avantajdayım ömür konusundada inşallah yarınımız belli değil ama sana tavsiyem zararlı alışkanlıklardan uzak dur bunlar sıradan çinko pil biz duracel 😃
Yok knk biz senle zaten bu konuda aynı kafadayiz aynı şeyleri yaşıyoruz ve yasitlarimiz aydinlanmis değiller bu konuda.Dedigim adamlarin hayatı zaten bukadar basit değil her esrar içen ot içen o hayatida yaşayamaz zaten kimseyi burada bunları içmeye ozendirmiyorum kendimde özenmiyorum orada yazmıştım zaten kime ne bize ne kadınlara ne diye.Anlatmak isteğimi anlattım ben zaten anlayan anladı hadi iyi günler...🙂🎩

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8