Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir erkek sorunsalı yada benim sorunum

Dostlar yardımınız lazım yada tavsiye
Bir kızla konuştuktan sonra nedense hemen bağlanıyorum saf gibiyim resmen . O Arkadaş olarak konuşuyor fakat ben farklı düşünceler içindeyim . O giderse bir daha bana böyle davranan bulamazmışım geliyor
Hiç sevgilim olmadı onun da etkisi olabilir mi acaba

Dostlar yardımınız lazım yada tavsiye
Bir kızla konuştuktan sonra nedense hemen bağlanıyorum saf gibiyim resmen . O Arkadaş olarak konuşuyor fakat ben farklı düşünceler içindeyim . O giderse bir daha bana böyle davranan bulamazmışım geliyor
Hiç sevgilim olmadı onun da etkisi olabilir mi acaba
Sevgili olayı değildir aga kızlara bakış açında bir büyütme ve kendi kişiliğinde biraz teslimiyet olabilir. Uğraşırsan zamanla çözülür dert etme. Zamanımız çok. Kız da çok. Bakış açını genişlet ve bu olaylara biraz daha yüzeysel bak pek duygusala girme. Devamının kesinlikle olacağını bil.

Sevgili olayı değildir aga kızlara bakış açında bir büyütme ve kendi kişiliğinde biraz teslimiyet olabilir. Uğraşırsan zamanla çözülür dert etme. Zamanımız çok. Kız da çok. Bakış açını genişlet ve bu olaylara biraz daha yüzeysel bak pek duygusala girme. Devamının kesinlikle olacağını bil.
Çok haklısın farklı kızlarla takılmak işime yarayabilir

Bir kıza ilgi duyman normal bir şeydir.Bu erkekliğin özünden gelir öncelikle bunu kabullen.Burda kızı umursamıcan moruk laflarına kulak asma ilgini belli edemezsen friendzone girersin.Bağlanma konusuna gelir isek büyük ihtimalle hayatında bir amacın cidden kafa yoracağın bir şey yok.Fazla boş zaman kalınca beyin böyle şeylere daha yatkın olur.Dediğim gibi ya bir amaç bulup önceliğini buna vereceksin yada tabak çevireceksin.Eğer bu bağlılılık ve duygusal durumundan çıkamaz isen kız seni bol bol test edecektir ve kalıcaksın.Bu da ya direk başarısız olman yada kızın kuklası durumuna gelmene sebep olur.Bol şans.

Bu bahsettiğin durumu hemen hemen her kıza karşı yaşıyorsan, tecrübe edinmeni, çevrendeki kız sayısını artırmanı öneririm

Eğer bu bahsettiğin durumu tek bir kıza karşı yaşıyorsan, belki de ondan gerçekten hoşlanıyorsundur. Bu durumda da onunla ilişki başlatmak için girişimde bulunmanı öneririm

Tek bir kıza odaklandığın için onu kaybetme korkusundan kendini ona muhtaç hissediyorsun.Eğer seçeneklerini arttırırsan kaybetme korkusu olmayacağından daha rahat olursun ve bağlanma diye bir sorunun olacağını da düşünmüyorum dostum.

Ayrıca arzulanabilirlikle de alakası var. Kendini o seviyeye getirirsen umrunda olmaz. Hatta baglanmazsin bile.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8