Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir Gruba Bir Tane de Tekli Hedefe Set

Selamlar arkadaşlar. Ben becboi ve burayı bir süredir takip ediyorum. Üye olayım ve göz atayım dedim. Böyle bir başlık olduğunu gördüm ve açtığım son iki seti sizlerle paylaşmak istedim. İyi okumalar.

İlk Set
Eve gidiyordum. Biraz sahilde takılırım diye yolu uzattım ve yürüyerek gitmeye karar verdim ve ikili bir grup gördüm. Aramızda biraz mesafe vardı ve onlar da benim yolumun üstündeydi. Sonra bunlar bi' ağacın dibinde durakladı ve yanlarına gülümseyerek geldim(H: Hedef, DK: Diğer Kız, B: Bendeniz becboi).

B: Selam kızlar(gülümseyerek)! Sizi karşıdan gördüm ve tanışmak için yanınıza geldim.
Bu noktada ikisi de afalladı ve şaşkın bir yüz ifadesi takındılar.
B: Merak etmeyin, sizi ısırmayacağım(p*ç gülüşü attım). Adınız nedir?
DK: Onun adı Ayşe.
H: Biz tanışmak istemiyoruz.
B: Tanışmak istemiyorsanız yapacak bir şey yok. İyi günler.

İkinci Set
Burdaysa otobüse binmek için durağa geldim ve hoş bi' kızın yanından geçtim. Bir dakika sonra yanına geldim. Sırtını duvara vermiş otobüs gözlüyordu. Ben de aynı şekli aldım ve kafamı ona çevirdim.

B: Eda naber ya(gülerek)?
Kız burda otobüslerin sesinden duymadı ve bana doğru eğildi, birkaç kez tekrarladım.
H: Karıştırdın galiba.
B: Evet, karıştırdım galiba. Tanışalım o zaman.
H: Yok.
B: Pekala. İyi günler.

2.sette karıştırdın galibadan sonra sen ....... üniversitesindeki ..... bölümünde değil misin? Diye sorup kızdan hayır cevabı alınca sen hangi bölümdesin ya da işin ne diye sorup ordan yürüyebilirdin. Onun dışında güzel. Başarılar. :)

2.sette karıştırdın galibadan sonra sen ....... üniversitesindeki ..... bölümünde değil misin? Diye sorup kızdan hayır cevabı alınca sen hangi bölümdesin ya da işin ne diye sorup ordan yürüyebilirdin. Onun dışında güzel. Başarılar. :)
Teşekkürler dostum. Tam gaz devam!

Asdjskdjskf güldürdün biraderim, Ama en azından cesaret etmişsin tebrik ederim ✋

Anlamadım şimdi, bak. Açılışımız iyi diye her sette başarılı olamayız. Bir sürü faktör var.

Tam olarak neye güldün kankam? :)

asdjksdjsd

asdsdsdfg

Bir yerde önemli hatalar var. En önemlisi kendin gibi olmuyorsun. Robotik davranıyorsun sanırım. Çekici değilsin ki red geliyor sürekli :D
Samimi olamıyorsun galiba? Söylediğin şeylerin elbette fazla önemi yok ama yine de farklı olmalısın. Karakter sahibi bir kişi gibi giriş yap :) Zekanla kızı kendine hayran bırakamazsan zor :D Bide tatlı ısrarcılık diye bir şey var hemen yok diyince eyvallah deme asdjdjf

La tamam işte. Kız önce senin tipe bakar. Konuşma tarzına bakar giyimine bakar. Hepsi uygun olsa bile günde mala 3 4 post atıyorsan her şeyin boşa gider
İrademi bazen çok iyi koruyorum bazense hiç koruyamıyorum ama genelde o kadar atmam ahahahaha. Herneyse bu konu hakkında bana yardımcı olsana birader

asdjksdjsd

asdsdsdfg

Bir yerde önemli hatalar var. En önemlisi kendin gibi olmuyorsun. Robotik davranıyorsun sanırım. Çekici değilsin ki red geliyor sürekli :D
Samimi olamıyorsun galiba? Söylediğin şeylerin elbette fazla önemi yok ama yine de farklı olmalısın. Karakter sahibi bir kişi gibi giriş yap :) Zekanla kızı kendine hayran bırakamazsan zor :D Bide tatlı ısrarcılık diye bir şey var hemen yok diyince eyvallah deme asdjdjf
Burdan okuyunca öyle anlaman normal ama gerçek hayatta öyle değilim. Orda sadece açılışımı, oynayacağım oyunları düşünüp yanlarına gidiyorum ve samimi bir şekilde açılış yapıyorum. Robot Rıfkı değiliz yani, aman birader :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8