Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir Gruba Bir Tane de Tekli Hedefe Set

Betaların ne dediğini nerden biliyorsun? Alfalık ne dediğine alakalı olsa herkes alfa olurdu zaten amk. Beta dediğin kişilerin söylediklerini alfa dediğin biri söylese başarma şansı yine var.
Alfalık taklit etmek değil, zihniyettir. İnsanda belli bir düzenin oturmuş olmasıdır. İnternette bir sürü amcı diye adlandırılan adam var birader. Bu adamların dışarıda yaptığı açılışlar çok farklı olmayacaktır. Eskiden ben de bi' betaydım. Bunu bilmek çok zor değil :d

Dostum, seni birine benzettim dedikten sonra tanışmaya çalışmak direkt açılış değildir.İlk yazdığın set direkt açılış.Ona lafım yok.Ben ikinci yazdığın set için söyledim
Kanka yanlış anlamışım seni ben ilk seti beta olarak adlandırdığını sandım. İlk set direkt açılış senin de dediğin gibi. İkincideki için olabilir. Ben pek set açan birisi değilim, şuanki düzenim buna izin vermiyor. Çok tecrübeli olduğumu söyleyemem yani öğrenecek çok şey var :)

Kanka yanlış anlamışım seni ben ilk seti beta olarak adlandırdığını sandım. İlk set direkt açılış senin de dediğin gibi. İkincideki için olabilir. Ben pek set açan birisi değilim, şuanki düzenim buna izin vermiyor. Çok tecrübeli olduğumu söyleyemem yani öğrenecek çok şey var :)
Herkes birbirini yanlış anlamış :) Bu işler hata yapa yapa öğreniliyor zaten.Önemli olan hataları bulup düzeltmek

Grup halinde seti pek önermem, sadece korkunuz varsa harika bir özgüven katıyor ama kızlar grup halinde çok daha şımarık oluyorlar ve arkadaşı tarafından kolay görülmek istemedikleri için daha az ilgili davranıyorlar, 2.set biraz komik olmuş

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8