Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir hata yaptım

Abilerim ve kardeşlerim yaklaşık 2 ay önce sanırım büyük bir hata yaptım ve bu durumu nasıl atlatacağımı bilmiyorum. Belki benimle aynı veya benzer durumları yaşayanlar varsa bana yardımcı olabilirler.
8 ay süren baya tutkulu bir ilişkim olmuştu ancak kıza karşı güvenimi kaybetmemden dolayı ve maçlarımın yaklaşması nedeniyle antrenmanlarıma odaklanmam gerektiği için ilişkimi bitirmiştim. Zaten genelde ilişkilerimi hep maç dönemlerinde bitirdim. O bitmemesi için ısrar etmişti ve ayrıldıktan sonra da bir kaç defa böyle mesajlar atmaya devam etti. Bu işin tekrar olmayacağını söyleyerek reddettim her seferinde. Maç döneminde olduğum için zaten sosyal hayatım bitmişti bir de benim gibi bir siklet sporu yapıyorsanız bilirsiniz kilo düşmek tam bir işkencedir. Aç geziyordum resmen antrenmanları bile aç yapıyordum son zamanlar. Anlayacağınız hayatımda boks ve internette izlediğim tatlı videoları vardı sadece, kadınlar da dahil olmak üzere hiçbir şey umrumda değildi.
Asıl mevzuya gelmek gerekirse boks maçları bittikten sonra bir gün antrenman çıkışı beni aradı ve yarın tanışmamızın yıl dönümü olduğunu ve o günü benimle geçirmek istediğini söyledi. Ben de geçmiş hakkında konuşmamak şartıyla kabul ettim. Sosyal hayatım bitmişti ve uzun süredir adam akıllı bir kızla sohbet etmiyordum hem gider tatlı falan yerdim ne olabilirdi ki? Her neyse okul çıkışı insanlara görünmeyelim diye ben bunu önden falan gönderdim ama o arada ne yaparsam yapayım illa görenler oldu dedikodum falan da çıktı bu da ayrı bir mevzu. Neyse tatlıları yedik, sohbet ettik derken bana sarılmak istediğini söyledi. Ben ilk başta kabul etmedim ancak insanların ortasında ağlamaya başladı insanların dikkatini çekmeye başladık artık. İnsanların daha seyrek olduğu bir yere gittik sarılıp omzumda ağlamaya başladı. Ben de bir yandan onu teselli ediyordum. Sonra aniden boyunluğumu çıkarıp beni öpmeye başladı ve ben de o anın verdiği yoklukla karşılık verdim yalan yok. Son bir kez sarıldı ve onu durağa götürüp bir de otobüsüne kadar bindirdim. Tabi hata yaptığımı anladığım da çok geç olmuştu. Tekrar buluşmak istese de kabul etmedim bu kez. Şunu farkettim ki kız beni kullanmış ve duygusal boşluğunu doldurmuştu. O her geçen gün daha da toparlanırken ben artık dibe batmaya başladım kızlarla konuşurken veya flörtleştiğim bir kızla buluşurken sürekli aklıma geliyor ve sanki karşımda o varmış gibi hissediyorum ona karşı duygusal bir yakınlık beslemememe rağmen. Hatta en son buluştuğum kız benden daha istekli olmasına rağmen kızla konuşmayı kestim bundan dolayı. Şu an hiçbir kızla konuşamıyorum zerre içimden gelmiyor bu durumu bir türlü atlatamıyorum. En son bir hafta önce o kadar zayıf ve güçsüz hissettim ki dersin ortasında sessizce ağlamaya başladım bilmiyorum ilk defa başıma geliyordu böyle bir şey. Bir psikolog veya psikiyatr desteği almayı düşündüm ancak istediğim okula sıkıntı çıkarabileceği için gidemiyorum. Yalan yok bir kızın beni kullanarak beni atlatması ve benim ruh halimi alt üst etmesi de çok koydu açıkçası. Bundan tek başıma kurtulmaya çalıştım ama olmadı en son size sormak istedim.
Buraya kadar okuyup yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8