Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

bir kaç manipülasyon ve psikoloji okuma taktiği

insanlara saldırmak ?

dahası burada anlatılanların manipülasyon olduğunu sanmak?

falan..

ah pussy adam ah..

siktir git hadi.
****** başlığı sen koymuşsun manipülasyon diye.Manipülasyon olduğunu sanmak derken bunu anlatmıyorsan neden böyle bir başlık açıyorsun.

y*rram başlığı sen koymuşsun manipülasyon diye.Manipülasyon olduğunu sanmak derken bunu anlatmıyorsan neden böyle bir başlık açıyorsun.
oooooooof offfffffffff. muhatap oldugum adama bak :(

siktir gitin neyini anlamiyosun olum? tamam siktirmeden git, ama git. git amina koyum mesgul etme su basligi la.

tamam beni asagilik kompleksimle veya insanlara saldirma egilimimle basbasa birak.

amina kodumun spesifik dalyaragi

siktir gitin neyini anlamiyosun olum? tamam siktirmeden git, ama git. git amina koyum mesgul etme su basligi la.

tamam beni asagilik kompleksimle veya insanlara saldirma egilimimle basbasa birak.

Ne Qusel dedin krdsm.Cnsodjspfjalfnsk sana urfalı bir filozofun meşur sözlerini söyleyerek veda ediyorum.Mardatonni teferkando ekseri hırrimin.Hadi bir tur tarramı ye iyi geceler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8