Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Bir Kadının Size Yaklaşmak İstediğine Dair 7 İşaret

Katılım
9 Mayıs 2020
Mesajlar
91
Tepkime puanı
122
Şehir
Eskişehir
Soru:

Bir kadının bana yaklaşmaya açık olup olmadığını nasıl anlarım?


Cevap:

Asla bir kadını zorlamayı, "onu senden hoşlaması için ikna etmeyi" veya itaatkar olmayı ve "senden hoşlansın diye yalvaran biri gibi davranmayı" önermiyoruz.

"Senden hoşlanmasını sağlamak" için, ona vermek istemediğin şeyleri vermeye ya da yapmak istemediğin şeyleri yapmaya karşıyız.

Ancak...

Muhtemelen çoğu zaman bir kadının alıcı olup olmadığını bilmediğiniz durumlarda oluyorsunuz.

Belki de bir kitapçıda, kitaplara göz atarken arzu edilen bir kadını izlerken. Ya da belki bir kafede, dizüstü bilgisayarında çalışırken onu izlerken bir kadının senden hoşlanıp hoşlanmayacağını merak ediyor.

Erkeklerin düştüğü en büyük tuzaklardan biri, bir kadının anlayışlı olup olmadığını öğrenmemeleridir. Eğer değilse, o zaman tamam, devam edebilirsiniz. Ama bulmalısın.

Bu nasıl yapılır?

1. Hemen "merhaba" deyin.

Kahvehanedeki o kadına onu ilk gördüğünüzde "merhaba" dediyseniz ve o da "merhaba" demediyse, ona yaklaşmanıza pek istekli olmadığına dair iyi bir fikriniz olur. Karşılığında "merhaba" derse, o zaman ikiniz de ilişkiye biraz yatırım yapmışsınızdır ve onunla daha sonra konuşmak daha kolay olacaktır.

2. Onun "heyecanını" değerlendirmek.

Bazı kadınlarda, çevrelerinde bir duvar olduğu ve gerçekten kendi dünyalarında oldukları hissine kapılabilirsiniz.

Bu durumda, ortalama bir erkek bu hatayı yapacaktır - kadınlarla daha iyi olsaydı, o duvarı yıkabileceğini, o kadınla konuşabileceğini ve 20 dakika veya daha kısa sürede onu yatağa atabileceğini varsayacaktır. .

O zaman ortalama bir adam kendisi için kötü hissedecek. Bu hiç sizin başınıza geldimi?

Gerçek şu ki, bazı kadınlar son derece anlayışlı değil ve bunun sizinle hiçbir ilgisi yok ve bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Onu "kaçan mükemmel kadın" olarak idealleştirmeyi bırakın ve bu konuda kendinizi dövmeyi bırakın.

3. Göz teması düzeyini kontrol edin.

Eğer birinin yanındaysanız, yanlışlıkla göz teması kurmanız muhtemeldir - o kişi göz temasının olmamasını sağlamak için çaba göstermiyorsa. Onun gözünü yakalayamıyorsanız, bu oyunun bittiği anlamına gelmez, ancak bu onun size istediğinizden daha az istekli olduğu anlamına gelebilir.

4. Konuşmanın iyi gittiğine dair bir kesinlik kaynağı aramak.

Unutmayın, çoğu zaman bir kadın bir konuşmada gergin olup olmayacağını ölçmek için size bakıyor. Rahat görünüyorsa, onun da rahatlama olasılığı çok daha yüksek olacaktır.

Öte yandan, eğer gerginseniz, o da gergin olacaktır.

Önce onun rahatlamasını beklemeyin - herhangi bir kanıtı olmadan bile konuşmanın iyi olduğuna inanın.


5. Yorumlara nasıl yanıt verdiğini görün.

Bir kadının açık olup olmadığını küçük bir yorum yaparak ve ona nasıl tepki verdiğini görerek öğrenebilirsiniz.


Nasıl tepki verdiğini görün - homurdanırsa veya hiçbir şey söylemezse, muhtemelen yaklaşılmaz hissediyordur. Sana tam bir cümle verirse, yoldasın!

6. Basit bir sohbet başlatıcı deneyin.

Anlayın - Çok ılık, romantik olmayan bir soruyla sohbete başlamak caizdir.

Hemen romantik olmana gerek yok - seninle konuşmakla ilgilenip ilgilenmediğini öğrenmek için küçük bir test yapman yeterli.

Çevrede yorum yapabileceğiniz bir şey veya onun karakteri hakkında soru sorabileceğiniz bir şey arayın. Ardından yorumunuzu yapın veya sorunuzu sorun.

"Afedersiniz, bir Apple dizüstü bilgisayarınız olduğunu fark ettim. Bunu beğendin mi?" Sadece bir şeyler başlatmanız gerekiyor. Daha sonra romantikleşebilir.


"Bunun arkasındaki hikaye nedir?" Diye sormak da harika. onun kişisel bir eşyası hakkında. Örneğin, "Affedersiniz, alışılmadık kolyenizi fark etmeden duramadım. Daha önce böyle bir kolyeyi gördüğümü hatırlayamıyorum. Sormamın sakıncası yoksa, bunun arkasındaki hikaye nedir?" Diyebilirsiniz.

Bunlar, herhangi bir kadınla sohbet etmenin iyi yollarıdır ve onun ne kadar anlayışlı olduğunu görmenize yardımcı olacaktır.

7. "Kaçırılan" fırsatlar için kendinizi hırpalamayın.

Yolunuzdan geçen her kadınla konuşmadığınız için kendinizi dövmenin bir faydası yok.

Bazen kadınlarla olan fırsatları "kaçıracaksınız". Bu konuda kendinizi hırpalamayın. Kadınlarla fırsatları kaçırmak konusunda kendini yemek işleri daha da kötüleştirir.Düşündüğünden daha fazla kadın onlara yaklaşmanı istiyor. Hangilerinin istediğini bulmak için bu ipuçlarını kullanın ve harekete geçin!


Çeviri: 13TH
 
Katılım
16 Mayıs 2020
Mesajlar
100
Tepkime puanı
162
Şehir
Ankara
Ticari amaçlar doğrultusunda oluşturulmuş bir sitenin, faydasız makalelerini çevirme bence :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst