Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir kızla hem arkadaş hem daha farklı bir durumda gidip geliyorum anlam veremedim

Ben bir kızla uzun yıllardır arkadaştım , sonra bir şey fark ettim ne zaman istesem kızla normal arkadaş kalıyoruz ne zaman istesem daha farklı biçimde oluyoruz . Mesela bir aralar normal arkadaştık sonra baktım bunun yanındaki kişi gelmemiş okulda yanı boştu gittim oturdum gün sonuna doğru hep el ele tutuşmalar başladı boynuma omzuma yatmaya başladı çıkışta el ele tutuşarak gidiyorduk hatta ben bir ara kızı kendime çektim düştük ' e biz ... pozisyonundayız' dedi bende ' hll fark ettin ' dedim sonra hiçbir şey olmamış gibi devam ettik bu olaya . Düşünceme göre arkadaş olmak isteseydi bir tokat çakardı gibi geliyor veya ben abartıyorum düşüncelerinizi bildirin . ( Tek bir seferlik bu olaya çekmedim bu olaydan sonra tekrar normal arkadaşa çevirdim sonra tekrar farklı durumlar saçma sapan ilerliyor )

Son düzenleme:
Acaba kız mı beni oynatıyor ben mi onu oynatıyorum saçma bir durum

Son düzenleme:
Ciddi isen ilişkini sürdür gecelik arkadaşlık istiyorsan zaten kız tam kıvamda bi teklifine bakar

Acaba kız mı beni oynatıyor ben mi onu oynatıyorum saçma bir durum
Dostum kızla arkadaş kalmak konusu biraz sıkıntılı bir durum . Ama baktın kız yavşıyor sana öpüşürsünüz oradan eve geçersiniz . Amacın buysa ulaşırsın . Yok amacın ciddi ise ona göre davranır . Kızı çekici bulduğunu söyler . Öpüştükten falan sonra Sevgilim olmanı istiyorum dersin . Olay basit kızın ilgisi yeterli seviyede ise kafanı oynatmaya fazla takma . İçinden ne geliyorsa söylemeye ve yapmaya bak .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8