Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir özelliğinizi nasıl geliştirebilirsiniz?(Sadece bir)

Öyle bir şey yok aga nereden çıkardın fakat o başlıklı bir konuda mesajım var evet. hatta soran kişiye evet demiştim. Sonuna ahahah yı eklemişsin fakat yazdığın şey bile yalan. Burada fikir babalığı yapan ibnelere laf yetiştiriyorum sadece hoşuma gittiği için. Belirtmeliyim ki sizin gibi karı kılıklı adamların burada ego tatmin ettiğini düşünüyorum. Komik fakat üzülesi. Böyle olaylar ve konular insana kendi gelişimini, kişiliğini unutturup yapay bir karakter veriyor.
Şuan ss'i aldım ama nasıl atacağımı bulmaya çalışıyorum. Soruyu sormak yerine gideceğini falan söylemişsin tek eksik o, hatırladığımı söylemiştim. Bizi karı kılıklı yapan ne kankam? Noldu, erkekliğin mi zedelendi bi' laf edince? Gerçek hayatta da böyleysen Tanrım ailene sabır versin.

Öncelikle iyi özelliklerinizi analiz edin. Örneğin şunlara sahipseniz yapabilecek daha bir şeyiniz kalmadı diye düşünebilirsiniz ama BEKLEYİN;):

-Yakışıklı surat
-Kaslı vücut
-Güzel diksiyon
-Espri yeteneği
-Güçlü çerçeve

Geçelim hikayemize

Geçen yaz yurdumun bir güzide ağacının altında otururken zihnimde impulslar sevişmeye başladı. Dedim ki: "Bre Şahalfa iyiyi iyi yapan kötünün varlığı değil miydi? Eğer bir özelliğimi geliştiriyorsam onun etkisini diğerlerini kıstığımda en görkemli haliyle görebilirim". Evime gittim ve hemencecik aldım elime bir kağıt, kendimi analiz ettim. Geliştirmek istediğim özelliğimin diksiyonum; kısacaklarımın da giyinişim ve beden dilim olduğuna karar verdim. Hemen kötü giyindim ve beta beden dilimi takınıp dışarı çıktım. Gayet kötü bir gündü:D. Diksiyonum üzerine çalışmaya başladım, sesimin fazlaca karizmatik olduğunu düşündüğümde yeterince sürenin geçtiğine karar verdim. Eski tişörtümlerimden birini ve altına eşofmanımı giydim. Eğik duruşumu ve beta beden dilimi kuşandım, dışarı çıktım ve insanların tepkilerini izlemeye başladım. İlilerle geçtiğim sokaklarda kızlar yüzlerini çevirmeye başlamışlardı. İçimden uzunca bir küfür edip kırmızı başlıklı minibüse bindim ve yanımdaki kızla sohbete başladım. Bana tuhaf bir bakış attı ve aynen şunu dedi: " O ses senden mi çıkıyor?"

Demem o ki dostlarım eğer iyi giyinen, beden dili açık ve dik bir adam olduğumda geri bildirimler gayet iyiydi. Kötü giyinip beta beden diliyle ve kötü diksiyonla gezince de gayet kötüydü. Ben sesime kötü giyinen beta bir adam dahi olsam giderimin olmasını sağlayacak kadar yatırım yaptım. Eğer normal giyiniş ve beden dilime devam etseydim "Boşver zaten karizmayım " der ve yerimde sayardım. Ana fikri kapın ve kendinize iyi bakın.
Hayatınız başkalarının
Adsız - Hızlı Resim
al resim bu birader :D karı kılıklı olmayan adam, konuş bakalım :D
Lafımın arkasındayım kardeş. Soru sormuş muyum hayır. Ne düşündüğümü söylemişim. Sizi karı kılıklı yapan şey lafı çarpıtmanız. Cevabını da söyleyim gitmedim aga hala düşüncemi belirtemedim. Gidince sana yazıcam. Hemcinsinin para için ne acizliğe girdiğini. Gerçek hayatta böyle değilim tabi amk. Ne alfadır diye düşünen veya herkese laf yetiştirmeye çalışan bir velet olmadığımdan emin ol. Konuyu uzatmayalım.

Hayatınız başkalarının

Lafımın arkasındayım kardeş. Soru sormuş muyum hayır. Ne düşündüğümü söylemişim. Sizi karı kılıklı yapan şey lafı çarpıtmanız. Cevabını da söyleyim gitmedim aga hala düşüncemi belirtemedim. Gidince sana yazıcam. Hemcinsinin para için ne acizliğe girdiğini. Gerçek hayatta böyle değilim tabi amk. Ne alfadır diye düşünen veya herkese laf yetiştirmeye çalışan bir velet olmadığımdan emin ol. Konuyu uzatmayalım.
yoklukta olduğunu bu kadar belli etme yav. karıya gitmek ne akjhgkjglşkds. parayla yapıyorsun lan nasıl erkeksin sen? biliyorum zoruna gidiyo dediklerim ama ağlamanı az ötede yap. hadi kaybol.

Öncelikle iyi özelliklerinizi analiz edin. Örneğin şunlara sahipseniz yapabilecek daha bir şeyiniz kalmadı diye düşünebilirsiniz ama BEKLEYİN;):

-Yakışıklı surat
-Kaslı vücut
-Güzel diksiyon
-Espri yeteneği
-Güçlü çerçeve

Geçelim hikayemize

Geçen yaz yurdumun bir güzide ağacının altında otururken zihnimde impulslar sevişmeye başladı. Dedim ki: "Bre Şahalfa iyiyi iyi yapan kötünün varlığı değil miydi? Eğer bir özelliğimi geliştiriyorsam onun etkisini diğerlerini kıstığımda en görkemli haliyle görebilirim". Evime gittim ve hemencecik aldım elime bir kağıt, kendimi analiz ettim. Geliştirmek istediğim özelliğimin diksiyonum; kısacaklarımın da giyinişim ve beden dilim olduğuna karar verdim. Hemen kötü giyindim ve beta beden dilimi takınıp dışarı çıktım. Gayet kötü bir gündü:D. Diksiyonum üzerine çalışmaya başladım, sesimin fazlaca karizmatik olduğunu düşündüğümde yeterince sürenin geçtiğine karar verdim. Eski tişörtümlerimden birini ve altına eşofmanımı giydim. Eğik duruşumu ve beta beden dilimi kuşandım, dışarı çıktım ve insanların tepkilerini izlemeye başladım. İlilerle geçtiğim sokaklarda kızlar yüzlerini çevirmeye başlamışlardı. İçimden uzunca bir küfür edip kırmızı başlıklı minibüse bindim ve yanımdaki kızla sohbete başladım. Bana tuhaf bir bakış attı ve aynen şunu dedi: " O ses senden mi çıkıyor?"

Demem o ki dostlarım iyi giyinen, beden dili açık ve dik bir adam olduğumda geri bildirimler gayet iyiydi. Kötü giyinip beta beden diliyle ve kötü diksiyonla gezince de gayet kötüydü. Ben sesime kötü giyinen beta bir adam dahi olsam giderimin olmasını sağlayacak kadar yatırım yaptım. Eğer normal giyiniş ve beden dilime devam etseydim "Boşver zaten karizmayım " der ve yerimde sayardım. Ana fikri kapın ve kendinize iyi bakın.
Yaş 14 Diksiyon egitimlerine şimdiden başlamalı mıyım ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8