Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

BİR SEKS TANRISI KASLI ERKEK

herkes diyor kas cok ise yarar artik sonunda adam akilli kas insaa etmeyi basarip bunu deneyimlemek istiyorum
kas gelistirmekte zahmetli haftada 3 gün antreman yap hareketleri hep dogru yap et hergün 140 gram protein al vs

herkes diyor kas cok ise yarar artik sonunda adam akilli kas insaa etmeyi basarip bunu deneyimlemek istiyorum
kas gelistirmekte zahmetli haftada 3 gün antreman yap hareketleri hep dogru yap et hergün 140 gram protein al vs
ne yaparsan yap bu videolar da ki gibi olmak yıllarını alır, sket abi koş gez ye sağlık bu benim için.

forum 'un vizyonu bu kadar düştümü . Bilader zaten acayip ifşa olmuş herkezin dilinde alfa herkez motivasyon konuşmacısı, aq bilader tanıştığınız her kıza aynı taktikleri uygulamayın

arkadaş şunu yazmak için girdim şu kız reaction videolarını cidden gerçek mi sandın? herif fake olduğunu belli etmek için ekstra çaba göstermiş ki aklımızı kullanmak yeter fake olduğunu anlamaya.

Wolwerine

Ayın En Aktif Üyesi
arkadaş şunu yazmak için girdim şu kız reaction videolarını cidden gerçek mi sandın? herif fake olduğunu belli etmek için ekstra çaba göstermiş ki aklımızı kullanmak yeter fake olduğunu anlamaya.
spor yapmayın o zaman knks :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8