Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir şey anlatırken saçmalamak

arkadaşlar selam
konu erkek veya kız olsun farketmiyor bir anda saçmalayıp konuya hakim olamadan yürütüyorum sonrasında ben bile buraya nereden geldim amk diyorum bir yere bağlayamıyorum mesela söz yazıyorum çok tatmin edici bir giriş yapıyorum devamı yok bunda kendimle konuştuğum için düşünme fırsatım oluyor yine devamı gelmiyor yarım kalıyor ama muhabbet ederken öyle değil işte...
kendimi anlatabildim mi bilmiyorum ama çözüm bulmam lazım artık.
bana yardımcı olur musunuz.

la hiç düzgün ilişkim olmadı bunaldım amk kime yazsam arkadaş kime yazsam red napacağım bilmiyorum sıkıldım iyice arkadaşlar g*t g*t insanda çok çıkıyor adamın cenazesine gidiyorum ağlamıyor kızların yanına gidince dökülmeye başlıyor şok oluyorum amkkk

la hiç düzgün ilişkim olmadı bunaldım amk kime yazsam arkadaş kime yazsam red napacağım bilmiyorum sıkıldım iyice arkadaşlar g*t g*t insanda çok çıkıyor adamın cenazesine gidiyorum ağlamıyor kızların yanına gidince dökülmeye başlıyor şok oluyorum amkkk

o kızlarla sırf yanlış anlaşılma olduğu için konuşmayı kestik şuan o konuşuyor amk

arkadaşlar selam
konu erkek veya kız olsun farketmiyor bir anda saçmalayıp konuya hakim olamadan yürütüyorum sonrasında ben bile buraya nereden geldim amk diyorum bir yere bağlayamıyorum mesela söz yazıyorum çok tatmin edici bir giriş yapıyorum devamı yok bunda kendimle konuştuğum için düşünme fırsatım oluyor yine devamı gelmiyor yarım kalıyor ama muhabbet ederken öyle değil işte...
kendimi anlatabildim mi bilmiyorum ama çözüm bulmam lazım artık.
bana yardımcı olur musunuz.
Kanka devlet başkanıyla konuşmuyosun.
Rahat ol kısa cümleler kur o ne öyle tatmin edici giriş cümlesi falan.
Sendeki rahatlığı gören karşı tarafta biraaz rahatlar güzel muhabbet döner.

Hayatını kadınlar üzerine veya birileriyle muhabbet üüzerine kurma ve bunuda kafaya takma.
İlgi alanlarını geliştir yani direk kendini geliştir.
Unutma boş bi insansan büyük ihtimal kendine değer vermiyosun. Önce kendinin farkına var her şey senin içinde bitiyo önce kendinin değerli olduğunu hisset ve sonra bunu karşı taraftan bekle.
Sen kendine değer verip saygı duymuyosan bunu karşı taraftan beklemek çok saçma olur.

Kanka devlet başkanıyla konuşmuyosun.
Rahat ol kısa cümleler kur o ne öyle tatmin edici giriş cümlesi falan.
Sendeki rahatlığı gören karşı tarafta biraaz rahatlar güzel muhabbet döner.

tatmin edici giriş cümlesi falan derken söz yazarken demek istedim

Hayatını kadınlar üzerine veya birileriyle muhabbet üüzerine kurma ve bunuda kafaya takma.
İlgi alanlarını geliştir yani direk kendini geliştir.
Unutma boş bi insansan büyük ihtimal kendine değer vermiyosun. Önce kendinin farkına var her şey senin içinde bitiyo önce kendinin değerli olduğunu hisset ve sonra bunu karşı taraftan bekle.
Sen kendine değer verip saygı duymuyosan bunu karşı taraftan beklemek çok saçma olur.

boş insanım galiba napıcağımı bilmiyorum...

boş insanım galiba napıcağımı bilmiyorum...
Kanka sana önericeklerimin hepsini bu forumda bulabilirsin. Nasıl mı
Şu sıralar oyun red pill vs muhabbetlerni bir kenara bırak ve kendini geliştir.
Forumda ki Maskülen Yaşam Rehberi yazan yerdeki tüm alt forumlara bir göz at.
Kendini geliştir spor yap, kitap oku yani kendini geliştir önce.
Sadece yazı okuyarak büyük bir gelişim beklemek tamamen saçmalık.
Ondan sonra Özgüven motivasyon hakkında yazılar okuyarak bişeylerin farkına varbilirsin kendini hazır hissettiğin zaman oyuna başlayabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8