Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir üst seviyeye nasıl atlarım ?

Buluşma ayarlamaya çalış bakalım %85 ret yiyeceksin.
Biliyorum kardeşim bu tür kızları. Gece sabahlara kadar konuştuğun kızların çoğundan iş çıkmaz kendi gözlerinle gör bunu git buluşma ayarlamaya çalış bakalım.

Bu ne sinir ? :D
Ne yaparsan yap dostum beni ilgilendirmez ben sana tavsiyemi veririm.
Yok bu senin yazdıklarını her yerde bulabilirim farklı bir şey söylemiyorsun verdiğin tek tavsiye de next zaten tavsiye verdiğini düşünüyorsan yanılıyorsun canım alfam benim.

Yok bu senin yazdıklarını her yerde bulabilirim farklı bir şey söylemiyorsun verdiğin tek tavsiye de next zaten tavsiye verdiğini düşünüyorsan yanılıyorsun canım alfam benim.
En çok seninle konuşmasının sebebi sürekli onun elinin altında olman, istediği zaman ulaşabileceği, bir mesaj atsam zaten %100 döner dediği erkek olduğun için olmasın? bak bunları kendin gör diyorum işte git buluşma ayarlamaya çalış buraya da gelişmeleri yazarsın.

Sen istiyorsun ki bu kızın neden böyle olduğunu detaylıca çözümleyeyim ona göre adım atayım. Senin zamanına yazık değilmi? bu kız gerçekten bu kadar çözümlenmesi gereken bir kız mı kafanda? next demeden önce buluşma ayarlamaya çalış diyorum sana eğer sonuç yoksa nextlersin başka ne tavsiye istiyorsun?

Merhaba arkadaşlar bi süredir konuştuğum bi kız var ve ilk mesajı çoğunlukla o atıyor kız benimle konuşmak istiyor gece 1 den 3 e kadar falan konuşuyoruz ama böyle giderse bi yerden sonra çok bayıcağının farkındayım bunu en iyi şekilde nasıl bir üst seviyeye atlatırım?
Şimdiden teşekkürler.
Cidden aynı konuyu ben açıcaktım vazgeçtim. Gece işte konuşuruz uzun uzun koniklikler şakalar falan zaten aynı yerde yaşıyoruz arada öyle buluşuyoruzds bebeğim,canım vs gibidindenkonuşuyo benimle o gün otururken bu kız birsz erken gitti sonra 2 arkadsşı kaldı birisi şey dedi sen gelmeden önce biz xle konuşuyoduk senle flörtleştiğini falan söylrdi dedi (bu kızlar birbirinin arkadındsn iş çevirmeyi çok seviyo) bende iyi tamam senin bana söylediğini bilmesin utanır filan dedim ama hala tereddütlerim var yani açılma konusunda veya nasıl açılıcsm yada akışınamı bırakıyım ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8