Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BİR YERDEN BAŞLAMALISIN!

Bak kardeşim yarından itibaren en fazla 8-9 a kadar uyuyorsun.
Günde en az 30 sayfa kitap okuyorsun.
Bir spor salonuna yazılıyorsun.Eğer yazılamıyorsan(Corona vs.)fitify uygulamasını edinip sporunu yapıyorsun(evdesin diye boş boş oturamazsın,erkek adamsın.)
Seni geliştirecek dizi filmleri izliyorsun(max 2 saat)
Oyun oynama bi zahmet kaç yaşına geldin oyundan zevk alıyor musun gerçekten?
En geç 24-de yatıyorsun(hem geç saatlere kalıp sana yararlı ne yapabilirsin ki)
En önemlisi bir işe giriyorsun ne olursa olsun insan davranışlarını bir kez daha analiz edeceksin emin ol ki hayatın boyunca bu tecrübelerinden faydalanacaksın...
Kendine iyi bak dostum.

Kitap önerisi:Sabahattin Ali-İçimizdeki Şeytan

Reis iş dedinde tarlada taş toplamak ya da hamallıkta buna dahil mi?
Malum bizim burda fazla iş yok.
Ve yazı güzel.

Ve yazı güzel.
Kardeşim çevrende insanların olacağı bir iş mükemmel olacaktır.Para kazanacaksın ve köşeye koyacaksın bu sayede cebinde para olacak yolda yürürken istediğin her şeyi alabilir,yiyip içebilir hale geleceksin.Yürüyüşün bile değişecek para sana özgüven getirir dostum.

Ve yazı güzel.
Ben günlüğü 50 liraya çaycılık yapmıştım cok çok farklı insanlarla tanıştım. Tarlada çalışmak aslında baya iyi bir seçenek. Kısa zamanda getirisi daha yüksek oluyor. Seneye düşünüyorum memlekette öyle işler yapmayı.

Oyun oynamakla erkekliğin ne alakası var bu kadar kaptırmayın kendinizi mağara devrinde yaşamıyoruz 100 yıl önceki erkek maskulenligine dönün derken bunu kastetmiyor red pill

Oyun oynamak kişisel bir tercihtir erkeklikle alakası yok, oyun oynayacağın zamanı daha verimli şeylere harcayabilirsin doğru ama dediğim üzere bu bir tercihtir.

Oyun oynamakla erkekliğin ne alakası var bu kadar kaptırmayın kendinizi mağara devrinde yaşamıyoruz 100 yıl önceki erkek maskulenligine dönün derken bunu kastetmiyor red pill
Oyun oynamaya ayırdığın zamanı başka şeylere harcasan belki hayatın değişir bende eskiden oyun oynayan biri olarak söylüyorum yararlı tarafı yok

Oyun oynayan erkek olamaz mı demişiz?Benim kastettiğim nokta şu oyunda ki başarıların sana yararı ne gidip arkadaşlarına hava mı atacaksın?Kolay kazanılan dopamin yüzünden uzun dönemde hayatına bir şeyler katacak işler(ders çalışmak gibi)yapmakta zorlanacaksın.Çünkü kolay dopamin kaynağın var.Gelişim(level atlamalı vs.)oyunlar seni mahkum eder dostum.Tabii ki oyun oynayabilirsin ayda yılda bir arkadaşlarınla.Kendine iyi bak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8