Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Biraz Saçmaladık!?

Arkadaşlar bu yazımda ne vurgulayıcı o güzel tonları kullanıcam ne de size boş ümitler vericem. Gerçek şu ki 'seçmaladık.' Nasıl yani? Burada bir master PUA olucam diye aylarını heba eden adamlar gördüm. Burada kız tavlamayı kesin bir kalıba sokabildiğini 'iddia' eden adamlar görüyorum lâkin öyle birşey yok! Sırf bir kızı veya platonik aşığını elde etmek için "Gündemden, tarihden, bilgiden, yabancı dilden, felsefeden, kitaplardan ve en önemlisi İNSANLARDAN uzak duran adamlar var inkâr edemeyiz." Bu adamları velhasılkelam bu PUA'ları karşına alıp 2 dk sohbet etmeye çalışsanız.
-Yha bak onu öyle becerdim, bunu böyle bilmemne der.
Ama asla normal bir sohbet edemez. Aslında burada pua'yım diye geçinen insanların çoğu da bir halt yapabildiği yok. "Ben yapabiliyorum demedim." Hayatımızı zikiş yerine insanlarla sohbet etmeye adasak, İletişim kurmaya, Kendimiz olmaya.. Tabiki kadınlardan vaz geçmeyin ama onlar için hayatınızdan ödün de vermeyin. Bizim en büyük hatamız şuydu: Onların hayatına girmeye çalıştık çünkü bizim hayatımız forumlarda boklaştı. Senin iyi bir hayatın olacak ki kızı sen 'kendi' hayatına katacaksın ama sen saçma sapan taktiklerle burada zaman harcayıp sosyal olmadıkça, denemedikçe SINANACAKSIN ve kaybedeceksin..

Puaların olayları bu zaten. Hayatları eğlenceli değil. Eğlence burada gezip tozmak olarak anlaşılmasın. Hayattaki her şeyden zevk alabilirsin. Hayatlarının boktan olmasını kadınları tavlayamamalarına bağlıyorlar. Buna o kadar kafayı takıyorlar ki karı kız tavlama uğruna beş para etmez taktikleri uygulamaya yahut kadınları etkileyen personaları taklit etmeye başlıyorlar. Yeterince iyi taklit ederse düşük standartlardaki kadınları düşürüyor.

Hadi bu maymunun foyası meydana çıkmadı diyelim, kadını eve attı ve sikti. Hala mutlu değil ki. kendiyle alakalı göz ardı ettiği bir ton problem var. Daha kötüsü bunu bir başarı olarak görüp kendinden daha yıkıklara satmaya kalkacak bunu. Kendisinden daha yıkıklar da bunu bir başarı olarak gördüğü için bu adama tapacaklar. Al başka bir döngü daha.
Salın beyler salın. Zevk alın şu hayattan. Acı çekmekten, problemlerle karşılaşmaktan, zorlanmaktan zevk alın. Bir başarımın zor olması kadar güzel bir şey var mı amk? Başlı başına doğal seçilim. Problemli bir angutu senden ayıran kusursuz bir şey.

"Kalın duvarların olmasının bir nedeni var. Onlar, istediğimiz şeyleri gerçekten ne kadar arzuladığımızı kendimize ispat etmek için oradalar. Onlar bizim için değil, diğer insanları durdurmak için oradalar."

Hay ağzına sağlık her zaman derim red pill pua vs gibi öğretilerden alacağınız bilgiyi alıp uzaklaşmalisiniz yoksa işi abartirsan kafayı yersin düşünsene bir Kızla tanışıyorsun başından sonuna kadar öğrendiğin taktikleri stratejileri uyguluyorsun yani bir robot oluyorsun ne zevki heyecanı kaldı bu işin zaten böyle robot (maymun) gibi davranak hiç bir şey elde edemessin red pill doğru bir öğreti fakat fazlası zarar temel bilgileri öğrenip kaçmalısınız ki malum sitenin telegram grubuna girdim 1 gün dayanamadan çıktım kızın her lafını didik didik eden mi dersin kız benle konuşurken gözünün ucuyla elime baktı ne anlama geliyor diye absürt sorular mı dersin neler gördüm kafayı yedirir insana dediğim gibi...

Pua'lık daha kadın odaklı ve taktiklere dayanır. Adı üstünde "oyun". Bir çeşit oyun ve elde ettiğin kızlar da puan.

Red pill genel olarak modern erkeğin gözünü açmasında ve kendini iyileştirio geliştirmesinde bir destek.

Tek başına ikisi de yeterli değildir. Sadece senin kendini geliştirmende ön ayak sağlar, bazı şeyleri öğrenmeni ve gözünü açmanı sağlar. Ki Mystery'de gördük sonunda nasıl hüsrana uğradığını.

Kendini geliştiren ve bu kafada olan insanların çoğu gitti zaten forumdan. Sözüm meclisten dışarı yeni gelen kitle sadece elini sikmekten sıkılıp nasıl kız düdüklerim onu öğrenmeye gelmişler. Ki kaybedenler ve değişmezlerse kaybedecekler olanlar hep böyle düşünen insanlardır

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8