Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Film Bitcoin Uçuyor! Bu Filmleri Mutlaka İzle!

Bitcoin haftalardır bangır bangır geliyor. Globalde tanınmaya başlandı. Artık bitcoini kimse durduramaz.
Bugün olmazsa, yarın herkes bu sektörü kabullenecek. Geleceğin önü açık en kazançlı iş modeli Kriptoloji.
Yazılım yanında akademik kalıyor, çünkü yazılım bir bina inşa etmek gibi süreç çok uzun ve çok masraflı.
Kripto yazılımdan meydana geliyor. Kripto yaratmak isteyen işin yazılım tarafına yönelir. Yatırımla para kazanmak isteyen ticaret kısmına.
Kripto da direk sonuç alabiliyorsunuz. Yıllarca eğitim almanıza gerek yok yazılım gibi. Yazılım benim için bir hobi.

30 yaşına kadar kripto ile ilgilenip emekli olmayı planlıyorum. Özetle en kısa sürede bu sektörde yer almalısınız. Para akışı çok hızlı.
Merkeziyetsiz; 1 milyar doları bir Flash bellekte tutabilirsiniz.
Yarın bahsettiğim yazı geliyor. Bundan önce izlemenizi istediğim iki film var. Bakış açınızı değiştirecek, işleri kolaylaştıracak tarzdan.

1: The Wolf of Wall Street

Leonardo DiCaprio eşliğinde sıfırdan zirveye yükseleceksiniz. Özet geçmiyorum sadece izle.

2: Limit Yok (Limitless)

Hayatımı değiştiren filmlerden, kendimize koyduğumuz sınırları fark edeceksiniz. Bütün enerjimizi kendimize verirsek yapamayacağımız hiç birşey yok.

"İstediğiniz gibi yaşamak için paraya, para kazanmak içinde yeteneklere(Kriptoya :), zekaya ve sıkı çalışmaya ihtiyaç var."

Son düzenleme:
https://alfaloji.org/konu/duyuru-basliyor-muyuz.10652/ okumadıysan yorum yapma lütfen.

Burada kripto sektörünün ne kadar hızla büyüdüğüne, DEV yatırımlar aldığına değiniyorum. At yarışı oynayan gerzeklere laf anlatamam.

Öncelikle terbiyeni takın. Kimseyle üstten üstten konuşma. Bu piyasaya ilk girdiğinde yaptığın hataları hatırlıyorsundur. Gaza getirdiğin insanlar da aynılarını yapacaktır. Ben de yaptım. Herkes yapar. Sen bu işi millete öğreteceksen önce tekniğini anlatacaksın. Uçuyor kaçıyor demekle milleti zengin edemezsin. Yalnızca batırırsın. Ayrıca madem ayda 15k kazanıyorsun bi pnl at ona göre dinleyelim seni. Malum bu mecralarda ilgi çekmek için yalan söyleyecek çok.

Çoğu insanın bitcoine ön yargısı var. Uzak durmaya çalışıyorlar. Sanal bir birim ve neye göre yükselip, düştüğünü anlaşılmıyor. Eğer cidden güzel kazançlar elde ediliyorsa bu ön yargıyı kırmak gerek.

Burdan forum üyelerine sesleniyorum. Uçuyor yükseliyor diyenleri btc 60-65k iken gördük. Gaza gelirseniz aylarca %50 zararda beklersiniz.
Bakın bu piyasada kimse ettiği zararı anlatmaz. Güllük gülistanlık olduğunu söylerler. Siz de öyle sanarsınız.

Ne güzel karlar etmişim dimi :D

a9cm0hb.jpeg Tek bir hatanızda bu duruma düşeceksiniz. Bunları bilerek girin bu piyasaya.

Öncelikle terbiyeni takın. Kimseyle üstten üstten konuşma. Bu piyasaya ilk girdiğinde yaptığın hataları hatırlıyorsundur. Gaza getirdiğin insanlar da aynılarını yapacaktır. Ben de yaptım. Herkes yapar. Sen bu işi millete öğreteceksen önce tekniğini anlatacaksın. Uçuyor kaçıyor demekle milleti zengin edemezsin. Yalnızca batırırsın. Ayrıca madem ayda 15k kazanıyorsun bi pnl at ona göre dinleyelim seni. Malum bu mecralarda ilgi çekmek için yalan söyleyecek çok.

Yazıda ısrarla değindiğim kısımlar. Gerzek kısmı sana denmedi, senin gibi düşünenlere dendi.
HER İŞTE BİT YENİĞİ ARAYANLAR DEĞİŞMEMEKTE ISRARLI OLANLADIR.

BU BAŞLANGIÇ ÖNCESİ SAHİP OLMAMIZ GEREK KAFA YAPISINA HİTABEN BİR YAZIYDI. ACELE ETMEYİN YAVAŞ YAVAŞ. KOLAY YOLDAN ZENGİN OLMAK YOK
BUNU AKLINA SOK. EVET GÜNDE 3-5 SAAT ÇALIŞIYORUM SADECE AMA RİSK YÖNETİMİ, TEKNİK ANALİZ VSVS. BİR SÜRÜ PARAMETRE BANA BAĞLI. ŞİRKET YÖNETMEK GİBİ DÜŞÜN. KOLAY PARA YOK DOĞRU STRATEJİ VAR.

2-3 YAZI DA SİZİ ZENGİN EDEMEM KİMSE EDEMEZ. #8 ENTRY SONUNDA EN AZ 5 AYINIZI SADECE ANALİZ VE PRATİK YAPMAYA VERİCEKSİNİZ Kİ İŞİN MANTIĞINI ANLA.

@ZeuN , @Skolyox Beyler birbirinizi kıracak cümleler kurmayın lütfen. Hakaret, aşağılamak gibi davranışlar uyarı sebebidir. Dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

Burdan forum üyelerine sesleniyorum. Uçuyor yükseliyor diyenleri btc 60-65k iken gördük. Gaza gelirseniz aylarca %50 zararda beklersiniz.
Bakın bu piyasada kimse ettiği zararı anlatmaz. Güllük gülistanlık olduğunu söylerler. Siz de öyle sanarsınız.

Ne güzel karlar etmişim dimi :D

a9cm0hb.jpeg Tek bir hatanızda bu duruma düşeceksiniz. Bunları bilerek girin bu piyasaya.
KALDIRAÇLA İŞLEM AÇACAK KADAR TEKNİK BİLGİYE, TECRÜBEYE SAHİP MİSİN ?
KALDIRAÇ PROFESYONEL TRADERLAR İÇİNDİR.
KAYBETMEN ÇOK NORMAL BU İŞİN GÜVENSİZLİĞİ DEĞİL, SENİN BECERİKSİZLİĞİNDİR.

Yazıda ısrarla değindiğim kısımlar. Gerzek kısmı sana denmedi, senin gibi düşünenlere dendi.
HER İŞTE BİT YENİĞİ ARAYANLAR DEĞİŞMEMEKTE ISRARLI OLANLADIR.

BU BAŞLANGIÇ ÖNCESİ SAHİP OLMAMIZ GEREK KAFA YAPISINA HİTABEN BİR YAZIYDI. ACELE ETMEYİN YAVAŞ YAVAŞ. KOLAY YOLDAN ZENGİN OLMAK YOK
BUNU AKLINA SOK. EVET GÜNDE 3-5 SAAT ÇALIŞIYORUM SADECE AMA RİSK YÖNETİMİ, TEKNİK ANALİZ VSVS. BİR SÜRÜ PARAMETRE BANA BAĞLI. ŞİRKET YÖNETMEK GİBİ DÜŞÜN. KOLAY PARA YOK DOĞRU STRATEJİ VAR.

2-3 YAZI DA SİZİ ZENGİN EDEMEM KİMSE EDEMEZ. #8 ENTRY SONUNDA EN AZ 5 AYINIZI SADECE ANALİZ VE PRATİK YAPMAYA VERİCEKSİNİZ Kİ İŞİN MANTIĞINI ANLA.
Ya dostum neden bana laf anlatıyorsun ki? Şuraya bi kümülatif pnl fotoğrafı koy sustur beni.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8