Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Boks Torbası

Evet beyler başlıktanda belli olduğu gibi boks-kum torbası almak istiyorum önerileriniz neler? Daha önceden bir arkadaştan almıştım fakat vurduğumda uçuyordu öyle bişe istemiyorum.

Tam Adamına denk geldin Amatör Torba alıcaksın. 120x veya biraz üstü, 50 kilo alabilirsin.
Boks öğrenipte tekniğini bilmek daha iyi zamanla kiloyu yükseltirsin öyle çalışırsın bandajı çok gevşek sarma ama çok sıkıda sarma ortasını bul işte
momentumu kullan ayagı yere sağlam bas, bacakları kuvvetlendir.

Lapa tutucak adam olsa görsel şölen yaratırım. harika bir şey boks.
İşin sırrı teknikte Fizikle alakalı bir olay bu tek dövüşmek değil amaç, torba bile olsa belirli etkenlerle onu dövmek alt etmek

mesela kombinasyonu nu oluştur gir, çıklara sıkı çalış

Reis önceden boksa gitmişliğim var az çok biliyorum ama pek iyi yer olmadığı için para vermek mantıklı gelmiyor bu yüzden evde torbada çalışsam daha iyi diye düşünüyorum birde çok stres yapıyorum dışarıya fazla yansıyor kendimi durduramıyorum bazen

Reis önceden boksa gitmişliğim var az çok biliyorum ama pek iyi yer olmadığı için para vermek mantıklı gelmiyor bu yüzden evde torbada çalışsam daha iyi diye düşünüyorum birde çok stres yapıyorum dışarıya fazla yansıyor kendimi durduramıyorum bazen
Açıkçası başta evde çalışmayı tavsiye etmem bro, tekniği yanlış kavradımı düzeltmesi zor olur başta sakatlıkları da getirir.
ama ben kendi ustam oldum. hocadan boksu kapmam yeterli oldu devamını ben getirdim sonra da salonu terk ettim anlaşılan sende benim yolumdasın?

ne gibi stres yapıyorsun.

O zaman yabancı kanallara bakıcaksın bak yine diyorum kendi başına zor ama yapıcak bir şey yok öğrenebilirsin.
ayaklarına çok dikkat et ayak oyunlarını iyi öğrenmelisin.

Bir kaç tavsiye vermek isterim.
Yumrukları sallama-
direkleri tam uzak karşıya-
çok agresif dövüşme çünkü sen mike tyson değilsin. kontrolünü kaybetme kısacası-
gir çıklara çalış hızlıca torbaya sokul, ardından gardını alıp geri adımla dön-
kombinasyon oluşturup çalış- 2- 4. 2 direk, 4 kroşe.
torba fazla oynamayacak buna dikkat et minimum oynayacak.

50 kg torba yok İnternette şimdi 35 buldum almayı düşünüyorum, aile içi olaylar bir yandan işsizlik bir yandan ne yapsam bir sorun oluyor ve bu beni strese sokuyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8