Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Boks Torbası

50 kg torba yok İnternette şimdi 35 buldum almayı düşünüyorum, aile içi olaylar bir yandan işsizlik bir yandan ne yapsam bir sorun oluyor ve bu beni strese sokuyor
Aile içi olaylar sıkıntı hakketten. anlıyorum seni iş buldumu güzel gözüne girersin belkide her şey ayrı dert
bende karı kız işlerini beceremiyorum

Kız işleri zaten ayrı bir dert önceden puşt gibi gezerdim gene takılırdım birileriyle şimdi kendime çeki düzen verdim bakmasına bakıyolar ama muhabbet etmek istemiyolar yada dediğin gibi biz beceremiyoruz 😀

Kız işleri zaten ayrı bir dert önceden puşt gibi gezerdim gene takılırdım birileriyle şimdi kendime çeki düzen verdim bakmasına bakıyolar ama muhabbet etmek istemiyolar yada dediğin gibi biz beceremiyoruz 😀
ben hiç beceremiyorum.

profildeki sensen Kolların uzun (Reach) deniyor iyi direk atarsın sen.

Alman gereken kaloriden fazla alarak kusura bakma fitness pek ilgi alanım değil Forumda Calibrated diye yardımcı birisi var derdine derman olabilir.
2495 Lazım da ben nerden biliyim Annem kaç kalori yemek yapıyor diye ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8