Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Boksa başlamak

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
Dostlarım umarım iyisinizdir diyecektim ama bu zaman da kim iyi ki herkes kafayı sıyırmış durumda ben de dahil neyse boksa başlamak istiyorum hep bir heves vardı içimde kendimi fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi hissedeceğim için hep istiyordum bu yaz başlıcam öncesinde parasal sıkıntılar falan vardı başlama nedenimin bir diğeri ise kendimi koruma amaçlı dövüşte kötüyüm ve bu ben de psikolojik olarak eksiklik yaratıyor herhangi bir tavsiyesi olan tecrübeli dostlarımdan tavsiye beklerim

ben de bu aralar bunu çok istiyorum. vücudum sağlam, gücüm yerinde fakat sağlam bir teknik, gücü daima yener. tekniğimi geliştirmek istiyorum, bir de gözler hafiften bozuk benim, sorun yaratır mı bunu merak ediyorum. birkaç tavsiye çok işime yarar.

Kankam bende basladim bir sure once, ne kadar dogru olabilir ama yine de kendi yaptiklarimi anlatayim.

Once kardiyo ile yag orani dusurup biraz forma girmeye calistim, kondisyonumu toparlamak istedim.
gym programimi dusuk agirlik yuksek tekrar olarak degistirdim
box tan once shadow boxing ile baslangic yaptim.
Suanda da normal boks ile devam ediyorum bir yere yazilmistim 1 ay once.

1 sene kickboks yaptım antrenmana beslenmeye uykuya özen göster yeterli roketbilimi yapmıyoruz sonuçta

Kankam bende basladim bir sure once, ne kadar dogru olabilir ama yine de kendi yaptiklarimi anlatayim.

Once kardiyo ile yag orani dusurup biraz forma girmeye calistim, kondisyonumu toparlamak istedim.
gym programimi dusuk agirlik yuksek tekrar olarak degistirdim
box tan once shadow boxing ile baslangic yaptim.
Suanda da normal boks ile devam ediyorum bir yere yazilmistim 1 ay once.
Yağ oranım fazla değil vücudumda orantılı beslenmeden kasıt sürekli et veya kuruyemiş yemekse o sıkıntı olabilir alternatiflere bakıcam

Ben body yapiyorum fakat cidden vücudu şişirmek çok boş geldi bir zaman sonra bana. Yani şuan çok iyi bir vücut yaptım fakat yarın boksa başlıyorum dün gittim hoca ile konuştum. Eski boksörum zaten beyler fitness yapmaktan emin olun bin kat daha iyi beslenmenize dikkat edin her türlü çok iyi sonuç alırsınız.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8