Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Borsadan 3 günde 11.000TL kazandım

Katılım
20 Mayıs 2019
Mesajlar
219
Tepkime puanı
745
Şehir
İzmir
KONUDA HERHANGİ BİR BİLGİ İÇERMEMEKTEDİR. SADECE YATIRIM OLARAK BORSA İYİ BİR YOL OLABİLİR.

bundan 3-4 gün ciddi miktarda kumar oynadım diyebilirim. Corona nedeniyle borsa çok inişli çıkışlı, aranızda ilgilenenler varsa bilir.

Bende bu riske girip borsaya ciddi bir miktar para ile girdim ve bu parayı tamamen kaybetmeyi göze alarak girdim, ve şuan iyiki girmişim diyorum.

Bunu söyleme sebebim, aranızda bana bu yaşta nasıl bu kadar para kazanıyorsun vb yazanlar oluyor, o yüzden onlara yol gösterme amacıyla bu konuyu açmak istedim.

Riske girmeyen bir insan kesinlikle kazanamaz, bende bunu bilerek girdim.

Borsaya giriş param 142.756TL
Borsadan çıkış param 154.072TL

3 günde ortalama 11.000TL para kazandım. Eğer riske girmeyi kabul ediyorsanız, herkesin yaptığını yapmayın.

Not: borsa hakkında hiç bir soruya maalesef cevap veremeyeceğim, sebebi ise benim verdiğim bilgileri kullanıp sonra kaybederseniz sorumluluk alamam. O yüzden kendiniz araştırıp oynamanız daha iyi olacaktır.

Not2: borsadan tüm paramı çektim, kazandığımın 3-4 kaybetme şansım da var.
 
Tebrikler dostum, bol kazançlar!

Bende 18 yaşındayım ve açıkcası borsa, forex kısacası ikili opsiyonlarla başlamayı düşünüyorum. Bunun için uygun bir broker da buldum kendime.
Borsa işi cidden emek ve bilgi isteyen bir iş, bilmeden girmek nişan almadan ateş etmeye benziyor
Tam olarak sen ne yaptın? ikili opsiyon mu oynadın? yoksa hisse senedi mi aldın?

Bu arada bence forumda borsa, ekonomi hakkında da yazılar paylaşılmalı. Bende borsa hakkında konuşabileceğim birini arıyordum. Seninle sohbet etmek isterim bu konuda
 
Beyler ben de Amazon FBa işine başlamayı ,E-Ticaret iişine girmei düşünüyorum.Bu işi yapan varsa burada bana yardımcı olablir mi?
 
hayatta risk almanin onemine dair cok guzel bir ornek. tebrik ederim.
 
Öncelikle tebrik ederim. Yalnız konuyu açman bence pek iyi olmamış. Bu işi bilmeyen bir sürü kişinin ocağını batırabilirsin
 
Beyler ben de Amazon FBa işine başlamayı ,E-Ticaret iişine girmei düşünüyorum.Bu işi yapan varsa burada bana yardımcı olablir mi?
Bende girmeyi düşünüyorum ama fatura kesmek için şirket vs. kurmak gerekliymiş sınavlarım da başlamak üzere bundan dolayı bir süre ertelemek zorunda kaldım.. Bilgi alırsan beni de hortlatırsan çok memnun olurum.
 
Öncelikle tebrik ederim. Yalnız konuyu açman bence pek iyi olmamış. Bu işi bilmeyen bir sürü kişinin ocağını batırabilirsin
O yüzden bilgi vermek istemedim, heves edip çoğu insan evinden barkından oluyor. Ben kaybetmeyi göze alarak bu risklere giriyorum kanka, ama işimi tamamen şansa bırakmıyorum
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst