Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Boş vakitte yapılacak etkinlikler

Onu yapmaya çalışıyorum bu şeyleri yeni keşfettim şuan sadece yol sorabiliyorum konuşmayı uzatamıyorum fazla ama yavaş yavaş alışırım umarım. 1 ay sonraya kızlarla mangala gitme planını yaptım hem değişiklik olur hem de kızlarla konuşmam gelişir diye.

Onu yapmaya çalışıyorum bu şeyleri yeni keşfettim şuan sadece yol sorabiliyorum konuşmayı uzatamıyorum fazla ama yavaş yavaş alışırım umarım. 1 ay sonraya kızlarla mangala gitme planını yaptım hem değişiklik olur hem de kızlarla konuşmam gelişir diye.
Çok bilinen ve senin bilediğin bir yerin tarifini sor.Tarif edemezse direk yaptığı tarif ile ilgii neg at. sorna sohbet uzar gider beni oraya kadar götürür müsün? tarzı bir şey sor yada gülerek numaranı ver istersen kaybolursam seni ararım dersin niyetini öne koyarak eğer kız sana karşı bir şey hissederse verir.
Ayriyeten özgüvensiz bir adam bunu yaparsa taciz sayılır. Özgüvenli bir adam yaparsa taciz sayılmaz :D

:D Bunu kesinlikle denerim güzel yöntemmiş aslında kızlarla konuşmak çok kolay ama zamanlamanın ve söylenecek sözün önemi var bu da tecrübe sayesinde olacaktır. Gaza geldim dışarı mı çıksam.

Oyunun ilk kuralı gülümsemek: kimse gülmediği için sen gülümsersen direk dikkat çeker ve güvenini kazanırsın.Ayrıca gülümsemek özgüven göstergesi. Gögüs dik, karın içerde asker yürüyüşü ile bunu artırabilirsin(buna primer çekicilik denir.) Özgüveni geliştir. Sakın kadınları ödül olarak görme en büyük ödül sensin. Onlar seni hayatına sokmazlar, taki çok meşgul olduğun halde onları güzel hayatına dahil edene kadar.
ikinci kural bakım:Özgüven aslında fakat yukarda bahsettim. Diğer insanlardan farklı giyinmen +1 zaten. temiz ütülü olsun tişörtünü bile ütüle öyle çık evden. Ayakkabıların temiz olsun. zaten illa dikkat çekersin.
Aklından çıkarmaman gerekenler:
Kadınlarlar konuşman için onaylanmaya ihtiyacın yok.
Bakımlı kadınlar, bakımsız kadından daha kolay tavlanır. Nedeni onca makyajı amcası dayısı için yapmıyor sen ben için yapıyor :D
Dışardaki insanlar senin hakkında kötü düşünmezler. İnsan bencildir kendi hakkında düşünmeskten senin hakkında düşünmeye fırsat bulamazlar.
Neg hayat kurtatır :D
Dİğer insanlardan farklı oldğuğunu hissetir. Örnek bir cümle. Akranlarım instagramda milyonlarca beğeni alıp mutlu olurken ben yeni insanlarla tanışıp onlarla farklı aktivite yaparken mutlu oluyorum. Sosyal medyadadaki 100 beğeniyi. yeni birisinin bana ettiği 1 iltifata değişmem. Hadi çekinme bana iltifat edebilirsin(p*ç gülüşü). eğer iltifat ederse. Bügun bana iltifat eden 100. kişisin, çekilişimizdeki 100. kişiyi bilardoya götürcektim deyip konuya girip bir yere davet edersin :D
Hipergami acımasızdır. Bir kadın ezik sünepe özgüvensiz adamı sevmez.
Kadının güzelliğinden etkilenme makyaj gelip geçicidir. Ve gelip geçici şeyleri kafaya takma :D

Dİğer insanlardan farklı oldğuğunu hissetir. Örnek bir cümle. Akranlarım instagramda milyonlarca beğeni alıp mutlu olurken ben yeni insanlarla tanışıp onlarla farklı aktivite yaparken mutlu oluyorum. Sosyal medyadadaki 100 beğeniyi. yeni birisinin bana ettiği 1 iltifata değişmem. Hadi çekinme bana iltifat edebilirsin(*** gülüşü). eğer iltifat ederse. Bügun bana iltifat eden 100. kişisin, çekilişimizdeki 100. kişiyi bilardoya götürcektim deyip konuya girip bir yere davet edersin :D Bu hayatımı kurtarıcaktır :D Sen harika bir detaysın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8