Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bozuk psikoloji redpilli yutmaya calismak

Yillardir denedigim bir sey . Yarim yamalak bir seyler cikiyor ortaya sonra basa geri sariyorum genelde. Cok kotu yetistirildim ve bilincaltim copluk . Her seyin dogrusunu biliyorum ama uygulamada sikinti cekiyorum cunku her seyde zihin elime veriyor.

Daha asagilik kompleksini asamamis adam gelmis buralari okuyor sonra bilip uygulayamayinca daha da kompleksleniyor. Bilmekle alakasi yok bu isleri icsellestirmek gerek bu da anladigim kadariyla kolay degil sahsen ben cok denedim icsellestirmek icin , degismiyor :D. Ozguvenimde artis vardir illa degisim de var da benim kafam hala mavi hap resmen :D Her sey kendi zorlamamla. Bildiklerimi zorlayarak uygulamamla .Saka gibi. Bu muhabbetleri yaklasik 3 senedir biliyorum , okuyorum , telkinliyorum . Hala ortada duzgun bir sey yok . Sorumluluklarimi erteliyorum , bazen yerine getirmiyorum. Asagilik kompleksini asamiyorum , cevrem yakisikli , fizigimin iyi oldugunu soylese de boyle goremiyorum , liderlik yaptigimda genel olarak zorlamamla oluyor , beni cekmeyen kizlarin yaninda asiri rahat ve dikkatlerini cekerken asiri begendigim kizlarla konusurken vucut alarm veriyor mavi hapliya donusuyorum falan . Yani hep savas halindeyim .

Once boktan kafa yapisi degissin sonrasi gelir de , ben basaramiyorum beyler.23 yasina bastim . Yillardir bu zihin agzima siciyor.

Dostum kendini çok küçük görüyorsun sen bu hayatın ana karakterisin.sen olmazsan senin için bu dünyanın da bir anlamı yok.o aşırı beğendiğin kızlar var ya onlar da çatır çutur sıcıyorlar regl oluyorlar pislik yapıyorlar yani onları melek veya Allahın lütfuymuş gibi görme onlar kim olum birini kim bilir kaç tane loser becermistir kendine haksızlık etme trash talking yap yüksek bir tepeye çık ve bağır sen erkeksin doğanda kadınları kontrol etmek var içindeki vahşi erkeği ortaya çıkar ve bırak fransızların çıkardığı romantizm saçmalıklarını
HERŞEY DAHA GÜÇLÜ OLMAK IÇIN!!!

Dostum kendini çok küçük görüyorsun sen bu hayatın ana karakterisin.sen olmazsan senin için bu dünyanın da bir anlamı yok.o aşırı beğendiğin kızlar var ya onlar da çatır çutur sıcıyorlar regl oluyorlar pislik yapıyorlar yani onları melek veya Allahın lütfuymuş gibi görme onlar kim olum birini kim bilir kaç tane loser becermistir kendine haksızlık etme trash talking yap yüksek bir tepeye çık ve bağır sen erkeksin doğanda kadınları kontrol etmek var içindeki vahşi erkeği ortaya çıkar ve bırak fransızların çıkardığı romantizm saçmalıklarını
HERŞEY DAHA GÜÇLÜ OLMAK IÇIN!!!

Dostum sen yazıyı anlamamışsın adam bunları biliyor anlamış sadece hayatına geçiremiyor içselleştiremediğini söylüyor.İçselleştirmekte kardeşim bu bildiklerini kafanda toparla ve sık sık aklına geldikçe tekrar et.Pua taktiklerini filan demiyorum ana mantık güçlü cekici bir adamın kafa yapısını bakış açısını oturt kafana.

Dostum sen yazıyı anlamamışsın adam bunları biliyor anlamış sadece hayatına geçiremiyor içselleştiremediğini söylüyor.İçselleştirmekte kardeşim bu bildiklerini kafanda toparla ve sık sık aklına geldikçe tekrar et.Pua taktiklerini filan demiyorum ana mantık güçlü cekici bir adamın kafa yapısını bakış açısını oturt kafana.
Dostum bazı şeyleri hatırlatmak önemlidir

seninle baya bir konuştuk bu konuları özelden. söylediğim gibi seninle çok ortak yönümüz var. 4 gündür kendimi teste taabi tutmaktayım. eskiden ağırbaşlı bir insan olmaya çalışıyorken şimdi tam aksine daha cıvık olmaya çalışıyorum. tam cıvık olmaya çalışarakta sanırım psikolojimi dengelemiş oluyorum. kendimi çocuk gibi hissetmeye başladım ama eskisinden daha mutluyum daha huzurluyum kızlarla konuşmalarımda tam onların seviyesine inmiş durumda çocukla çocuk oluyorum yani...
bilmiyorum senin kendi içinde nasıl bir travman veya kastığın bir konu var ama benimkiyle benzer bi yönü varsa bence sende içindeki çocuğu ortaya at. bence bu hale gelmemizin sebebide çocukluğumuzu tam anlamıyla yaşamadan çabuk olgunlaşmak.1.seviyeyi oynamadan nasıl 2.seviyede zorlanırız onu düşün vesayre vesayre

Yillardir denedigim bir sey . Yarim yamalak bir seyler cikiyor ortaya sonra basa geri sariyorum genelde. Cok kotu yetistirildim ve bilincaltim copluk . Her seyin dogrusunu biliyorum ama uygulamada sikinti cekiyorum cunku her seyde zihin elime veriyor.

Daha asagilik kompleksini asamamis adam gelmis buralari okuyor sonra bilip uygulayamayinca daha da kompleksleniyor. Bilmekle alakasi yok bu isleri icsellestirmek gerek bu da anladigim kadariyla kolay degil sahsen ben cok denedim icsellestirmek icin , degismiyor :D. Ozguvenimde artis vardir illa degisim de var da benim kafam hala mavi hap resmen :D Her sey kendi zorlamamla. Bildiklerimi zorlayarak uygulamamla .Saka gibi. Bu muhabbetleri yaklasik 3 senedir biliyorum , okuyorum , telkinliyorum . Hala ortada duzgun bir sey yok . Sorumluluklarimi erteliyorum , bazen yerine getirmiyorum. Asagilik kompleksini asamiyorum , cevrem yakisikli , fizigimin iyi oldugunu soylese de boyle goremiyorum , liderlik yaptigimda genel olarak zorlamamla oluyor , beni cekmeyen kizlarin yaninda asiri rahat ve dikkatlerini cekerken asiri begendigim kizlarla konusurken vucut alarm veriyor mavi hapliya donusuyorum falan . Yani hep savas halindeyim .

Once boktan kafa yapisi degissin sonrasi gelir de , ben basaramiyorum beyler.23 yasina bastim . Yillardir bu zihin agzima siciyor.
Dostum teori,telkin vb. şeylerden önce ''Bakış Açını'' değiştirmen gerek. Kendine ve kadınlara olan bakış açını değiştirmelisin. Haa öyle klasik ''Ben kendime inanıyorum len, kadınlar umrumda değil len'' diyerek değil gerçekten bakış açını değiştirmelisin. ''Erteleme,üşengeçlik,pes etmek'' gibi kavramlara savaş ilan etmelisin. Öyle tek seferde ya da belirli aralıklarla olacak iş değil. Bu işin içindeysen 1 ay aralıklarla set açmak yerine 10 gün boyunca günde 2-3 kez açman daha doğru olur. 1 Hafta boyuna 50 tane makale okuyup geçmek yerine 1 makale üzerinde uygulamak için gerekirse birkaç gününü feda etmelisin.

Yaklaşık 3 senedir biliyorum,okuyorum diyorsun da 3 yıldır aralıksız mı okuyorsun yoksa 1 günde 20 makale okuyup sonra 2 hafta ara mı veriyorsun? Okusan bile bu işi pratiğe dökmen çok daha faydalı olacaktır dostum. Bunu da adım adım yapmalısın. Tek seferde her şeyi yalayıp yutup ''Alfa'' olmanın hayallerini kurmak yerine 1 makale üzerinde 1-2 gün boyunca üzerinde dur. Uygulamaya çalış. Uyguladıktan sonra zaten kendin mavi hapın ne kadar aptalca olduğuna şahit olacaksın. Bizzat tecrübe edineceksin.

Mesela ben ne yapıyorum? Günde 50 tane makale okuyup beynimi çürütmek yerine 2-3 adet makale,yazı okuyup onları uygulamaya geçiriyorum, baktım olmadı mı? Gerektiği yerde 1 gün daha ekleyip üzerinde duruyorum. Sonuçta adım adım olacak şeyler bunlar. Bir zaman gelecek, normal bilgiler de yetmeyecek sana, daha üstünü isteyeceksin, başardığını gördükçe bilgiye karşı ''aç gözlü'' olacaksın. Bundan emin ol.

Umarım yeterince açıklayabilmişimdir.

Dostum spor yapmıyorsan seri başla bunlar hormonlarla da alakalı testesteron mesela hem mutlu olmanı sağlar hem böyle erkek hissetmeni.Bir de sal aq sal her şeyi sktir et (sal derken yani akışına bırak buraları okumayı bırak filan değil sadece akışına bırak ve bu akışı izlerken keyfini çıkar o filmin. ) İlk önce kendini kabul et sen özelsin aq herkes özel ilk önce kendini kabul et bak Einstein'nin sevdiğim sözlerinden bir tanesi: "ancak sınırlarımızı kabul ettikten sonra o sınırları aşabiliriz." bu cümlede çok anlam var düşünürsen tabi.Bak kendi halini kabul et o halinle mutlu olmaya çalış.Siktir et aq millet ne düşünürse düşünsün bak herkese söylerim mesela derler rezil oldun amk napıyon sadece derim ki; bir insan kendinin rezil olduğunu düşünmüyorasa rezil olmamıştır çünkü sen düşünmüyorsun aqq. Bu cümleyi söylememin sebebi demişsin ki; Aşağılık kompleksi olan biriyim.Bak dostum ben bu dünyada insan ne düşünürse o olur'a inanırım (dinle alakalı değil) öyle olduğunu düşünerek kendini öyle yetiştiriyorsun aq sktir et öyle olduğunu düşünme bak panik atağım vardı sadece bir tane oldu ve hayatım kaydı sandım ananı skim lannn sokağa çıkmaya korkuyordum sonra dedim amını skim napıyorum lan ben araştırdım pozitif oldum hep stresten uzak durdum bir yerden sonra zaten unuttum aq aklıma ara sıra geliyor diyorumki gel amını sktpim gel hadi ve kaçıyor bunu niye anlattım bilmiyorum aq :D yani demem o ki kendinle barışık ol kendini sev akışına bırak şuanki halinle mutlu ol ve sonra gelişimini izle bunların hepsi birer test bunu şey gibi düşün hani lastiği çekerler iyice sonra fırlatırlar heh işte o lastiğini iyice çekmişler senin bu nedemek oluyor, daahaaa ileri fırlayacaksın ama pes etmesssen assla pes etme asla, beynini öyle bir geliştir ki her an motive olabil neyse aq böyle işte. :D

Dostum Spor yap ve bir işe girip vakıflara başla. Mental uyanışın o zaman başlayacaktır emin ol.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8