Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu Daha Fragman!!!

Bugün saat 16.00 suları okuldan çıktım otostop ile köprüye kadar geldikten sonra geriye kalan 2 km lik mesafeyi yürümeye başladım.
Belirli bir süre yürüdükten sonra karşı yolda benim ile aynı yöne doğru yürüyen hb 4.5'tan 5 bir kız gördüm hasteneden çıkmış eve doğru yürüyordu. Bir ara gözgöze geldik(cidden üzerimdeki kırmızı hırkamla efsane dikkat çekiyordum)
Sonra ben de karşı caddeye geçtim ve arkasından yürümeye başladım. Baya bir süre arkasından yürüyünce kız tedirgin oldu ve adımlarını yavaşlattı. Kızla konuşmak istiyordum ama beynim bana ihanet ediyordu. En son dayanamayıp beynime sövdüm ve kızın yanına gidip konuşmayı başlattım
(B=Ben K=kız)
B: Bir şey sorucam çantanı nereden aldın?

K:Niye sordun ki?(gülümsüyor)

B:Bugünlerde kız kardeşimin doğum günü var bende ona çanta almayı düşünüyorum. Senin çantanda baya hoş duruyor (abartmıyorum aşırı özgüvenliydim bunları söylerken)

K: Çarşıdan aldım normal bir çanta. Niye bu kadar beğendin ki?(gülümsüyor yazmıycam artık çünkü her cümlesinin sonunda bana bakıp gülümsedi)

B:Bilmem cidden öyle hoşuma gitti sorayım dedim. Buralarda mı oturuyorsun?

K:Aynen ...'da oturuyorum Sen?

B:Bu mahallede böyle güzel bir kız oturuyor ve benim bundan haberim yok öyle mi?( Neden böyle saçma bir şey söylediğimi bilmiyorum)

K: Denk gelmemişizdir 8 sene ... Okulunda okudum ben.

B:Olabilir. Bu arada CURTAIN ben (elimi uzattım)

K: Pınar ben de(elimi sıktı). Sen evine gitmeyecek misin?(Bizim mahalle sağ tarafta kaldı)

B:İleriden dönücem ama gitme beni evime kadar bırak diyorsan bırakırım sorun olmaz(Bence baya saçma bir söz ettim burada)

K: İstemiyorum

B: İstemiyorsan keyfin bilir(ardından 40sn mal gibi beraber yürüdük ve ben evime döndüm arkama bile bakmadım)

*Benim için ilk setti bazı hatalarım olmasına karşın kendi duruşumdan ve konuşmamdan çok etkilendiğimi söylemeliyim.

*Devamının geleceğinden şüpheniz olmasın.

Muhabbeti gereksiz uzatmaya çalışma, sıçma oranın gittikçe artar. 5 dakikalık bir ayak üstü sohbet iş görür, daha sonra isteğine göre insta veya numarasını isteyebilirsin.

Güzel bir set olmuş fakat sonda " ileriden dönücem ama gitme beni evime bırak diyorsan bırakırım " yerine " ileriden dönücem ama gitme ben evine kadar bırakırım diyorsan sorun olmaz benim için , bırakabilirsin " deseydin daha sempatik olabilirdi sanki
Aynen

Muhabbeti gereksiz uzatmaya çalışma, sıçma oranın gittikçe artar. 5 dakikalık bir ayak üstü sohbet iş görür, daha sonra isteğine göre insta veya numarasını isteyebilirsin.
Aslında ne kadar özgüvenli olsamda biraz heyecan vardı üzerimde sonuç olarak ilk setimdi. Kızın bana ilgi duyduğunun farkındaydım ama o ilgiyi gerektiği gibi yönlendiremedim.Yoksa numarasını alabilirdim diye düşünüyorum.

B:İleriden dönücem ama gitme beni evime kadar bırak diyorsan bırakırım sorun olmaz(Bence baya saçma bir söz ettim burada)
bunun yerine şöyle diyebilidin beni evime kadar bırakmıyacakmısın şakayla karışık. maksat eğlenmek
K:Niye sordun ki?(gülümsüyor)
Sormazsam Çantana ayıp olurdu o beni kesiyor ben onu diyerekten. gözlerimi alamadım gibisinden kız'a iltifat etmıyoruz bak eşyasına ediyoruz
sen dimdirek kıza iltifat etmişsin ..
olsun daha öğrenecek çok bilgiler var paso sallayacaksın eğlenerek .
(kızlar ne dediğine bakmazz nasıl eğlendiğne bakar.)

bunun yerine şöyle diyebilidin beni evime kadar bırakmıyacakmısın şakayla karışık. maksat eğlenmek

Sormazsam Çantana ayıp olurdu o beni kesiyor ben onu diyerekten. gözlerimi alamadım gibisinden kız'a iltifat etmıyoruz bak eşyasına ediyoruz
sen dimdirek kıza iltifat etmişsin ..
olsun daha öğrenecek çok bilgiler var paso sallayacaksın eğlenerek .
(kızlar ne dediğine bakmazz nasıl eğlendiğne bakar.)
Aynen baya efsaneydi set açmak. Çok korkuyordum eskiden ama dün benim için milat oldu. Bunun devamı kesinlikle gelecek.

Şunuda farkettim ki forumun insanlar üzerindeki etkisi tartışılamaz. Her cümlemde bu etkiyi hissediyordum setteyken.
Burada birbirimizi tanımadan, hiç görmeden çıkarsızca herkes birbirine yardım ediyor bu cidden takdir edilecek bir şey.
Forum ve Mahmut abi bana çok şey kattı. Artık inşallah bende açtığım setlerle veya başka herhangi bir şeyle diğer kardeşlerime yardımcı olabilirim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8