Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu emojilerin anlamı nedir?

Suyu çıktı iyice, bunu sorguluyorsan geçmiş olsun ne diyim.
Dostum ama bir karara varmak lazım. Şuan duygularım olduğu için olayı mantık çerçevesinden yorumlayamiyorum. Sizin şuan da bana yardımcı olmanız lazım, eleştirmeniz değil; çünkü siz tamamen olaya mantık çerçevesinden bakabilirsiniz. Nitekim sizde şuanda benim hissettiğim duygular yok

Dostum ama bir karara varmak lazım. Şuan duygularım olduğu için olayı mantık çerçevesinden yorumlayamiyorum. Sizin şuan da bana yardımcı olmanız lazım, eleştirmeniz değil; çünkü siz tamamen olaya mantık çerçevesinden bakabilirsiniz. Nitekim sizde şuanda benim hissettiğim duygular yok
Çözümü sen kendin yazmışsın zaten, sürekli basit şeylerde insanlara sürekli böyle soracak mısın yoksa kendini düzeltip bir sonraki seviyeye geçecek misin? Bu cidden ufak bir mantık değerlendirmesi ile anlayabileceğin bir şey. Oyuna bu seviyeden başlama.

Beyler herkese iyi akşamlar. Sizlere bir sorum olacaktı. Şimdi konuştuğum bir kız var bu sıralar. Gayet iyi gidiyoruz diye düşünüyordum. Ancak bir hikaye atmıştı hikâyesine cevap verdim falan derken, sohbetin ilerleyen zamanlarında hikayene kaç kişi cevap verdim diye sordum, o da instagram dm kutusunun SS'ni attı ve iki erkek kızın hikâyesine "😍" şu emojiden bırakmış. Dedim bunlar kim, bunlar bana sevgilelerini dahi anlatan arkadaşlarim dedi. Ben çaktırmadim olayı ancak dedim bu işi bitirsem mi? Kız bana Karşı ilgili ancak, dostlar bu "😍" nedir ya. Görüşlerinizi dile getirirseniz sevinirim.
Hocam bunları düşünme, çok feminen düşünceler bunlar ,yok işte şu emojiyi attı bu mesajı attı aslında ne kastetti falan bunları düşünüp analiz etmen yanlış, kızın sana karşı tutumu nasıl saygısızlık yapıyor mu bunlar önemli. Senin yapman gereken kızı buluşmaya çağırmak ve işi fiziksele götürmek, kızın ne dediğine degil ne yaptığına davranışlarına bak.

Hocam bunları düşünme, çok feminen düşünceler bunlar ,yok işte şu emojiyi attı bu mesajı attı aslında ne kastetti falan bunları düşünüp analiz etmen yanlış, kızın sana karşı tutumu nasıl saygısızlık yapıyor mu bunlar önemli. Senin yapman gereken kızı buluşmaya çağırmak ve işi fiziksele götürmek, kızın ne dediğine degil ne yaptığına davranışlarına bak.
Anladım hocam teşekkürler.

Sorun bu kızda değil, senin kafa yapında. İlişki öncelikli olması gereken taraf daima kız, sen değilsin. Yaşlı bir adam olsan biraz hak verebilirim belki ama bu yaşta ilişki peşinde koşuyor olman hiç de hayra alamet değil. Erkeğin önceliği seks, kızın önceliği ise ilişkidir. İlişki yerine seksi önceleyen kız nasıl ki "fahişe" olarak anılıyorsa seks yerine ilişkiyi önceleyen adam da fahişedir. Amacın asla ilişki olmamalı, erkek yalnızca "ilişkiye açık" olabilir ve onun diğer kızlarla takılma özgürlüğünden feragat etmesi için kızın büyük bir emek sarf etmesi gerekir. Bu iletişimde sen resmen erkek değil de kız olan taraf olmuşsun zira maskülen bir erkek, kızın diğer erkeklerle olan ilişkisini umursamadan seks alabiliyorsa alır; alamazsa da başka kızlara yönelirdi. Bu durumda sadakat hakkında endişelenen kişi sen değil, elindeki tek silah olan seksi kaybetmiş kız olurdu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8