Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu kadar eğitimi nasıl değerlendirirdiniz? Dijital Pazarlama, Danışmanlık ve Funnel.

Elimde +10.000 TL'lik eğitim mevcut. Danışmanlık, Dijital Pazarlama ve Funnel üzerine. Bu eğitimleri nasıl değerlendirirdiniz siz olsanız, ortaya neler çıkarırdınız?

Yunus tapa : Dijital Pazarlama ve Danışmanlık Akademisi -
Marvey :igakademi-sales
Olgu Şengül : Dijital Pazarlama Eğitimi 2020 ile E-ticaret & Sosyal Medya Öğren
Fatih Çoban : Danışmanlık Akademisi eğitimi + Danışmanlık Challenge + Funnel Challenge
Mert Aydıner : www.mertaydiner.com/milyoner-mentor-projesi41164135
ve
funnelsistem.com

Dijital pazarlık herkesin bilmediği ama çok kazandıran bir meslek şirketlerin dijitalde reklamlarını falan takip ediyosun yanında yabancı dil de bilirsen tadından yenmez paraya para demezsin kariyer.net gibi sitelere üye ol güzel bi cv yaz havada kaparlar

Dijital pazarlık herkesin bilmediği ama çok kazandıran bir meslek şirketlerin dijitalde reklamlarını falan takip ediyosun yanında yabancı dil de bilirsen tadından yenmez paraya para demezsin kariyer.net gibi sitelere üye ol güzel bi cv yaz havada kaparlar
diyosun :) Şimdi bile çok revaçta ve gelecekte daha da artacakmış. Ama ben bir yerlerde calısmak istemem, freelance olarak yaparım heralde

2 sene önce Sosyal Medya yönetimine başladım sadece Dijital Pazarlamanın bölümlerinden.
Yurt dışı da dahil olmak üzere 3-4 hesap yönettim. Fakat şuan devam etsem mi yoksa freelancer olarak mi denesem bilmiyorum. Çok bir şeyde kazanmadim para olarak.

2 sene önce Sosyal Medya yönetimine başladım sadece Dijital Pazarlamanın bölümlerinden.
Yurt dışı da dahil olmak üzere 3-4 hesap yönettim. Fakat şuan devam etsem mi yoksa freelancer olarak mi denesem bilmiyorum. Çok bir şeyde kazanmadim para olarak.
Dijital Pazarlama ondan ibaret değil işte :) o en alt dalı gibi bir şey

Eğer çok para kazanmak istiyosanız şirketlerle anlaşmanız şart freelance çok kazanamazsınız

Şirketlerle nasıl bağ kurabilirim, veya ne tür şirketler kanka biraz açar mısın
Knk sağlık alanında giyim alanında teknoloji alanında.... her alanda artık tüm şirketler tv yerine internet gibi daha hızlı kişilere ulaşabileceği mecraları seçiyor şirketlere ulaşmak istiyosan da kariyer.net gibi sitelere cv yazabilirsin eğer cv iyiyse zaten hemen farkedilirsin peki nasıl iyi olur cvye bildiğin dilleri katıldığın seminerleri daha önceki freelance işlerini yazabilirsin eğitime ise üniversitede 2 yıllık dijital pazarlama bölümü var onu okuyup onu yazabilirsin ama dijital pazarlama cı olmak için bölümü okumaya gerek yok haa okursan nolur işverenlerin seni keşfetmeleri daha kolay olur bildiğim kadarıyla 4 yıllık bölümü yok sadece 2 yıllık tüm dijital pazarlamalar az yani yaparım diyosan insanlarla iletişimim güçlü diyosan yapmamak için bi sebep yok!!!

Dijital Pazarlama ondan ibaret değil işte :) o en alt dalı gibi bir şey
Dijital pazarlama konusu uzman olduğum bir konu değil , ancak bir projemiz için bölgemizdeki bir ajansla çalışmıştık.
Genel olarak dijital pazarlama uzmanlığı çok büyük firmalar dışında aranan bir pozisyon değil.
Çok büyük firmalarda zaten kendi marka değerlerine göre eleman alıyorlar.
Kendi yaptığımız projeden örnek vermem gerekirse biz bir tek seo ve sosyal medya için ajansa para vermiştik , bunun dışında google da reklam vermek - sosyal medyada reklam vermek veya analytics analizi yapmak 2 haftasını ayıran herkesin öğrenebileceği şeyler , çokta büyütmemek lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8