Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu Kadınlar Karşısında Bunları Yap!

Selam Romalılar! En çok rastlanılan 3 kadın tipine karşı ne yapmalısınız nacizane küçük tavsiyeler vermek istiyorum.

Birinci Tip : Güzel olan ve bunun farkında olan kadın tipi.

Adı üstünde, bu kadına kendi kafanda 8/10, 9 hatta tam puan verebilirsin. Diğer erkekler de bu puanlar arasında gidip gelmektedir. Bu kadın tipi bu özelliğinin farkındadır ve bunu kullanmayı bilirler, bir tür silah olarak kullanırlar. Peki bu silahı nasıl kullanırlar? En basitinden hesap ödetirler, kendi elinde olmayan bir şeyi karşısındaki erkekten isterler ve alırlar, yapamadıkları işleri yaptırırlar ve bu şekilde sömürülürsünüz.

Buna karşı iradeli davranmak zorundasınız, hormonlarınız ve içgüdülerinize bir sınır koymalısınız. Her istediklerini yapmamalısınız ve gözünüde ilahlaştırmamalısınız.

İkinci Tip : "Sonsuza Kadar En İyi Arkadaş" Tipi

Bu kıza belki ilk tip kadar yüksek bir puan veremeyebilirsiniz fakat bu kız sizi sürekli çevresinde peluş ayı gibi kullanır, sürekli arkadaş ayağı çeker. Amacı tamemen kendini tatmin etmesidir ve sizi de peşinizden koşturmasıdır. İlk tipten farklı olarak 0.5 ya da 1-2 puan daha düşük verebilirsiniz bu tipe. Sizinle asla ciddi bir ilişki ya da cinsellik düşünemez çünkü siz onun için film izlerken sarıldığı bir yastıksınız sadece.

Bu tip için ise kendin ve kız arasında bir sınır koymaya başlaman gerekmektedir. Her dediği yere gitmeyeceksin ve onunla sürekli bir şey yapmak için can atmayacaksın! Gerektiğinde meşgul olduğunu söyleceksin, ona muhtaç olmadığını hissettireceksin. Tabii ki aradaki ilişkinin tamamen sönmeyecek şekilde kontrollü olmalı bu. Yani bir kukla gibi düşünün. O kuklayı oynatan sen ol, o kız değil!

Üçüncü Tip : Feminist

Bunun üzerinde konuşmaya çok ihtiyaç duymuyorum, zaten hepiniz biliyorsunuzdur. Kadın Erkek eşitliğini savunmak yerine kadın üstünlüğünü savunan ve erkekliği ayaklar altına almaya çalışan bu tip için en iyi savunma metodu, en iyi argümanları kullanmaktır. Yani bilgi edinin ve edindiğiniz bilgiyi feminist üzerinde kullanın. Haklı durumda olun ve bu kadın tipini haksız duruma düşürün. Bu en iyi cevap olacaktır.

İlk aklıma gelen tiplere karşı uygulanması gereken savunma metodları bunlardır. Sizin bildiğiniz, oluşturduğunuz hangi tiplemeler ve onlara karşı ne yapmalıyız sizce?

Bunun üzerinde konuşmaya çok ihtiyaç duymuyorum, zaten hepiniz biliyorsunuzdur. Kadın Erkek eşitliğini savunmak yerine kadın üstünlüğünü savunan ve erkekliği ayaklar altına almaya çalışan bu tip için en iyi savunma metodu, en iyi argümanları kullanmaktır. Yani bilgi edinin ve edindiğiniz bilgiyi feminist üzerinde kullanın. Haklı durumda olun ve bu kadın tipini haksız duruma düşürün. Bu en iyi cevap olacaktır.

İlk aklıma gelen tiplere karşı uygulanması gereken savunma metodları bunlardır. Sizin bildiğiniz, oluşturduğunuz hangi tiplemeler ve onlara karşı ne yapmalıyız sizce?
En iyisi ciddiye almamaktır dostum, emin ol sen ciddiye almayınca daha da çıldıracaktır. Sen istediğin kadar haklı ol, asla haksızlığını kabul etmeyecektir ki bir kızla böyle konuları tartışmayı saçma buluyorum. Sadece çeneni ve aklını yorarsın.

Birinci Tip : Güzel olan ve bunun farkında olan kadın tipi.

Adı üstünde, bu kadına kendi kafanda 8/10, 9 hatta tam puan verebilirsin. Diğer erkekler de bu puanlar arasında gidip gelmektedir. Bu kadın tipi bu özelliğinin farkındadır ve bunu kullanmayı bilirler, bir tür silah olarak kullanırlar. Peki bu silahı nasıl kullanırlar? En basitinden hesap ödetirler, kendi elinde olmayan bir şeyi karşısındaki erkekten isterler ve alırlar, yapamadıkları işleri yaptırırlar ve bu şekilde sömürülürsünüz.

Buna karşı iradeli davranmak zorundasınız, hormonlarınız ve içgüdülerinize bir sınır koymalısınız. Her istediklerini yapmamalısınız ve gözünüde ilahlaştırmamalısınız.
Burada en büyük hatamız, kızı sürekli dış görünüşünden yargılıyoruz dostum, tamam kız gerçekten çok güzeldir, eyvallah ama bir de karakterine göz atalım. Güzel olduğu kadar eğlenceli mi, karakterine uyar mı uymaz mı, sohbeti güzel mi...

Dikkat ettiysen sürekli forumda beyler kızın HB'si 7-8-9 diyerek giriş yapıyorlar. Gereksizce gözlerde büyütülüyor.

İsteyen katılır, istemeyen katılmaz ama şu bir gerçek ki eğer bir kızla ilişki düşünüyorsanız öncelikle ''KARAKTER''i üzerinden değerlendirin dostlar. Emin olun, bu sizi diğerlerinden büyük bir farkla öne geçirecektir. Çünkü erkeklerin %99'u güzelliği üzerinden yargıladığı için hatunumuz baya havalarda. Ama sen diğer kızlara davrandığın gibi davranırsan, güzelliğini doğal karşılayıp karakteri üzerinden yargılarsan devamı geliyor.

Ama ille de kızın güzelliğine destan yazacağım diyorsanız sonra forumda ''Beyler, kıza bağlandım ama kız suratıma bakmıyor, nextlemek de istemiyorum ne yapmalıyım?'' ''Beyler, oneitis oldum, kız başkasıyla çıkıyor, bütün kızların *mk'' diyerek dizlerinizi döversiniz.

En iyisi ciddiye almamaktır dostum, emin ol sen ciddiye almayınca daha da çıldıracaktır. Sen istediğin kadar haklı ol, asla haksızlığını kabul etmeyecektir ki bir kızla böyle konuları tartışmayı saçma buluyorum. Sadece çeneni ve aklını yorarsın.
Mantıklı. Ama mesele ilk önce dibe sokup daha sonra ciddiye almamak. Yılanın başını baştan ezeceksin.

Feminist'i gördüğüm an titredim gerçekten. Bence onlar iflah olmazlar. Yaklaşmayın bile.

Dipnot:Seviyeli Feminist'lerden bahsetmiyorum.

Feministler sırf bir topluluğa ait olmak için o topluluğa ait olan gerizekalılar ben insan eşitliğini savunuyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8