Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu kız bana iş mi atıyor?

Herkese merhaba, sizlere kafama takılan bir konuda danışmak istedim. Öncelikle kendimi tanitmam gerekirse para kazanmak için kendi memlektim dışında bir yerde yaşayan bir kişiyim.

Şuan ki yaşadığım ilçe biraz küçük ve işin açığı pek fazla ortamım yok, bu durumu çok fazla da önemsemiyorum; çünkü zaten gün içerisinde mesaiden pek fazla vaktim olmuyor. Hayatım genel olarak zaten stabil diyebiliriz.

Konuya gelecek olursa gün içerisinde mesaiden sonra genel de burda bir AVM var ve terası da oldukça hoşuma gidiyor. Oraya gidip McDonald's dan çay alıp terasta oturuyor, telefonla arkadaşlarımla vs görüşüyorum. (Haftada 3 veya 4 gün mesaiden sonra genelde bu eylemi yapıyorum) İşte konu da burada başlıyor çünkü bu sıralar McDonald'sa çay almaya gittiğimde oradaki kız direkt ben gelmeden çayınız hazır diyor, beni görünce bana sormadan çay katmaya başlıyor falan. Dün gittiğimde genelde çay ödemesini karttan yapıyordum dün nakit verdim, kız şaşırttın beni falan dedi.

Soruma gelecek olursam bu kız üstü kapalı ibr şekilde benimle alay mı ediyor? Yoksa üstü kapalı bir şekilde iş mi atıyor? Siz ne dersiniz bu duruma
Öncelikle iş atıp iş atmadığını anlaman için bu kadar işaret yeterli değil. Adım attığında ters bir tepkiyle de karşılaşabilirsin çünkü bulunduğu ortam bir ticarethane ve o bir çalışan. Dışarıda yakalarsan ne ala. Ancak biraz daha samimi olmaya çalışman yararına olur. Dikkat et. Öküzlük yapma. Biliyorsun Türkiyedeyiz🙌🏿

Konuyla alakasız yazmış, bir de ingilizce yazınca havalı olduğunu sanıyor herhalde.

Öyle her önümüze gelene hoca dememeliyiz, ortalık deli kaynıyor mazallah.

(1) Ben deliyim | Alfaloji Forum
İngilizce kompleksinin olduğunu bunu söylemeden daha net bir şekilde ifade edemezdin. Alakanın bile olmadığı bir başlıkta yapılmış bir yoruma bu kadar tetiklenmen de sağlıklı değil. Ayrıca havalı olduğumu falan da düşünmüyorum. İngilizce artık bir gereklilik. Ki bunların hiçbirinin bir alakası yok. Gereksiz saldırgan tavrından karakterin anlaşılıyor. Sitede kaliteli adam sayılı kalmış. Sana bol Duolingolu ve Peaky Blindersli günler dilerim :))

Alakanın bile olmadığı bir başlıkta yapılmış bir yoruma bu kadar tetiklenmen de sağlıklı değil.

Alakamın olmadığı mı?

Forumlar insanların birbirlerine yardım etmek için kullandıkları sanal mekanlardır alakalı/alakasız diye bir ayrım yapılamaz.

İngilizce artık bir gereklilik.

4 dil biliyorum bana mı söylüyorsun?

İngilizcenin bir gereklilik olması türkçeye tecavüz etmen gerektiği anlamına gelmez.

Gereksiz saldırgan tavrından karakterin anlaşılıyor.
Sitede kaliteli adam sayılı kalmış

Sitede hem kaliteli adam az kalmış hem de zeki adam az kalmış, "ben deliyim" diye başlık açan ergenlerin yuvasına dönmüş.

Senin gibileri uyarmak sitenin bir müdavimi olarak benim görevim, saldırganlıksa saldırganlık.

@Kuşçubaşı , noktalama işaretlerinin yanlış kullanımına bile sinirlenen bir adam olduğunu bilerek bu TDK düşmanı için ufak bir uzaklaştırma talep ediyorum.

Alakamın olmadığı mı?

Forumlar insanların birbirlerine yardım etmek için kullandıkları sanal mekanlardır alakalı/alakasız diye bir ayrım yapılamaz.

İngilizcenin bir gereklilik olması türkçeye tecavüz etmen gerektiği anlamına gelmez.

Sitede hem kaliteli adam az kalmış hem de zeki adam az kalmış, "ben deliyim" diye başlık açan ergenlerin yuvasına dönmüş.

Senin gibileri uyarmak sitenin bir müdavimi olarak benim görevim, saldırganlıksa saldırganlık.

@Kuşçubaşı , noktalama işaretlerinin yanlış kullanımına bile sinirlenen bir adam olduğunu bilerek bu TDK düşmanı için ufak bir uzaklaştırma talep ediyorum.
Tabi Efendim Tapu da verek mi ?

Herkese merhaba, sizlere kafama takılan bir konuda danışmak istedim. Öncelikle kendimi tanitmam gerekirse para kazanmak için kendi memlektim dışında bir yerde yaşayan bir kişiyim.

Şuan ki yaşadığım ilçe biraz küçük ve işin açığı pek fazla ortamım yok, bu durumu çok fazla da önemsemiyorum; çünkü zaten gün içerisinde mesaiden pek fazla vaktim olmuyor. Hayatım genel olarak zaten stabil diyebiliriz.

Konuya gelecek olursa gün içerisinde mesaiden sonra genel de burda bir AVM var ve terası da oldukça hoşuma gidiyor. Oraya gidip McDonald's dan çay alıp terasta oturuyor, telefonla arkadaşlarımla vs görüşüyorum. (Haftada 3 veya 4 gün mesaiden sonra genelde bu eylemi yapıyorum) İşte konu da burada başlıyor çünkü bu sıralar McDonald'sa çay almaya gittiğimde oradaki kız direkt ben gelmeden çayınız hazır diyor, beni görünce bana sormadan çay katmaya başlıyor falan. Dün gittiğimde genelde çay ödemesini karttan yapıyordum dün nakit verdim, kız şaşırttın beni falan dedi.

Soruma gelecek olursam bu kız üstü kapalı ibr şekilde benimle alay mı ediyor? Yoksa üstü kapalı bir şekilde iş mi atıyor? Siz ne dersiniz bu duruma
Dostum böyle şeyleri pek kafana takma
İş atıyor desek ne olur ?
Sikinin keyfi bilir yürümek istiyorsan yürü olmadı başkasına yürü

Alakamın olmadığı mı?

Sikik bir sitedeki anonim hesabınla yaptığın atarı hayranlıkla karşıladım Shelby. Delikanlı adamsın vesselam.👻

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8