Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu Konu Hayatınızı Değiştirecek!

Kesinlikle doğru ve çalışıyor.
Bak bunu yazarken bile kendime yalan attığım şey aklıma geliyor. Fakat direk algımı kapatıyorum ve aklıma gelen şey'i unutturuyorum.
Bunu ise; hani gözleriniz mal gibi kalır, dalarsınız ya böyle. Aynı o şekil numara yapıyorum ve istediğim oluyor.
Böyle başladı.
Havalar çok soğudu. Herkesten üfff g*tüm dondu, üf çok soğuk lafları duyuyorum.
Son 2 haftadır her duşun sonunda - derece su ile duş alıyorum 2 dk falan.
Çıktıktan sonra hiç üşümediğimi söylüyorum. ( uygulamalı yönlendirme hem de :) )
Şimdi ise dışarı da -1 derece hava da gram titremiyorum.
İnsanlar donuyor ve, ben sadece bir tshirt ile rüzgarlara doğru bulutları seyrediyorum ve şarkı dinliyorum.
Hiç üşümüyorum.
Zaten bir adam vardı, dağı tshirtsiz donla çıkan.
Herkes yapabilir, sadece inanmak lazım, bunu bilmek lazım diyordu.
Duş olayını bende yapıyorum son 5 dk en soğuk suda alıyorum önceki yıl bu havalarda hasta olan ben bu yıl burnum bile akmıyor

Çocukluğumdan beridir %100 düşünce gücü diye bir kitap görüyorum heryerde ama hiç okumamıştım bugün aldım okumak için sanırım aynı olay

Bunu denemeye yaklaşık 3 ay önce başladım ve gerçekten faydasını gördüm. Aslında okul dışından hiçbir kız arkadaşım yok iken okuldaki kızlar benim aynı anda 15-20 tane kız ile konuştuğumu zannediyordu. Neden? Çünkü öyleymiş gibi davranıyordum fakat asla ben bir sürü kızla konuşuyorum demiyordum, sadece bir sürü kızla konuşan bir erkekmişim gibi davranıyordum.

Kuşçubaşı reis bu konu hakkında bi kitap önerebilir Misin bu konuda daha fazla şey okumak isterim. Sen konuyu yeteri kadar güzel anlatmışsın ama beyni daha iyi kandırmak gerek.

Merhaba, kuşçubaşı mesela öz güvenli olamak istiyorum ve öz güvenliymişim gibi davranacağım ama ben öz güvenli olamanın nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum ki nasıl öyle davranabilirim.

Merhaba, kuşçubaşı mesela öz güvenli olamak istiyorum ve öz güvenliymişim gibi davranacağım ama ben öz güvenli olamanın nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum ki nasıl öyle davranabilirim.
Filmleredeki alfa karakterlerin beden dilini ve ses tonlarını olaylara karşı tepkilerini incele etrafında kızları götüren kişilerin de olaylara karşı ne tepki verdiğini incele
Unutma en çok zaman geçirdiğin 5 kişinin ortalamasısındır

Özgüvenli hissetmediğin halde özgüvenli bir şekilde davranırsan beynin bir süre sonra bunun taklit olduğunu unutacak yani bedenin zihnini etkileyecek tıpkı zihninin beden dilini etkilediği gibi
Eline bir peçete(kağıt olmayan yazılabilecek herhangi bir şey) alıp bilinçaltı inançlarını bu kağıda yaz
Örnek
Bir şeyleri yapabileceğime inanmıyorum
İnsanların arasında heyecanlanıyorum
Beceriksiz birisiyim
Kendimi başarısız ve yetersiz hissediyorum
Kendimi sevmiyorum
Çekingen birisiyim gibi

sonra bu peçeteyi çöpe at eline kağıt al
Kendimden eminim ve kendime güveniyorum
İnsanların arasında rahat ve sakinim
Yeteneklerimi geliştiriyorum
Kendimi seviyorum
İletişimi başlatacak konular buluyorum gibi
sonra bunları yaptığını imajine et what do jesus do olayı gibi alfa olsa ne yapardı gibi düşün eğer alfanın ne yapacağı aklına gelmiyorsa
bunu yapmıyım ya dediğin bahaneler bulduğun o olayı yap güzel bir kız gördüğünde bahaneler uyduruyorsun yanına gidip gitmemekte tereddütte kalıyorsun ya bu durumlarda hareket etmeyi seç ve risk al
senin tereddüt dünyanda her döngüde erkekliğini biraz daha fazla törpülersin ve sonunda tam teşekküllü bir iyi çocuğa dönüşürsün İyi Çocuğa dönüştükten sonra tereddütünü ortadan kaldırmak için yürümeni risksiz yapmaya çalışırsın
Ve sonra hediyeler vermeye şiirler yazmaya çiçekler almaya ve aşkını ilan etmeye başlarsın Olmayan sinyalleri sonunda senin onların olmasını istediğin anlama gelene kadar defalarca analiz etmeye başlarsın Ve en sonunda onu tanrıça mertebesine çıkarıp önünde diz çökerek ona tapınmaya başlarsın

Reddedilmek pişmanlıktan iyidir

13 yıllık arkadaşlığımı bitirmek üzereyim. Ona çok bağlandığımı fark ettim. Bakalım beyin onsuz yaşamaya ne kadar programlı

Ben bunu zaten uyguluyorum ve gerçekten kendimi buna inandırmış durumdayım. Set açarken adeta hissediyorum o rahatlığı gerçekten faydalı. Kendinizi inandırmakta bitiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8