Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu mesaja nasıl yanıt vermeliyim?

Merhaba arkadaşlar hemen konuya giriyorum
simdi ben instagramdan bir tane kiza takip istegi attım 2 gun bekletti sonra reddetti 1 hafta sonra bidaha attım bu kez mesaj da yazdim mesajim
- Istegimi neden onaylamadın yoksa iceride kacak sigarami satiyorsun :)? -
kiz istegi reddetmis mesaj olarakda -Gerek duymuyorum -
Ben buna nasil yanit verebilirim yada next mi
ayrica kiz bizim okulda bolumlerimiz farkli

Arkadaş konu açma talebini onaylamaya bile gerek duymadığım halde ısrarla ikinci defa açtın.

Kız açık açık seni istemediğini belirtmiş zaten, ısrarla kendini kabul ettirmeye çalışmak ne kadar mantıklı olur sence?

Dünyadaki tek kız o değil. Belki seni beğenmemiştir, belki sevgilisi vardır, belki de sebepsiz yere eklemek istememiştir. Muhtemelen ilk seçenekten dolayı isteğini onaylamadı. Beğendiğinde diğer sebepler ortadan kalkıyor genelde.

Aklınızda bulunsun, bir kıza ısrarcı davranarak onu etkileyemezsiniz. Aksine ben sana muhtacım imajı verirsiniz. Muhtaçlık kızların hoşlanmadığı şeyler arasında ilk 3'e kesinlikle girer.

İsteğini onaylamayan kıza mesaj atmaya bile gerek yok. Belli ki istemiyor bu kadar basit.

Hayata dair de bir tavsiye vereyim sadece kızlara karşı değil kim olursa olsun, nerede olursan ol ısrarcı olma. Israrların sonuç veriyorsa bile ısrarcı olma.

Bir arkadaşını sinemaya veya kafeye davet ettin diyelim. Bir bahane uydurup gelmek istemediğini söyledi. Muhtemelen o arkadaş o gün seninle görüşmek istemiyordur. Israr ettikten sonra görüşmeyi kabul ediyorsa bu senle vakit geçirmek istediği için değil, ısrarlarına dayanamadığı içindir. Senin yanında senin için değil de ısrarların için bulunuyorsa ortada yanlış olan bir şeyler var demektir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8