Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu muhabbetleri açmayın beeee

Ulan yazmayım diyorum *tir et diyorum tutamıyorum,
arkadaşım tamam ben böyle iyiyim kadınlarla aram yok zihinsel olarak tamamen değişmediğim sürece o istediğiniz p*ç erkek olamıyacam u aralar böyle iyi erkek,saf erkek takılcam evrimsel süreçteyim yada herneyse
geçen kuzenim benle aynı yaş geldi bzize biz bunla çıktık parka oturduk bi köşeye çekşrdek kola, konu döndü dolaştı nereye açıldığını biliyosunuz zaten...
sordu sevgili varmı felan dedi, dedim ben sene bşında bu işlerden dersimi aldım herkes hakkında bilgim var hiçbirine ilgim yok diyorum beni kim takar adım çıkmış losera
.. vee başlar o klasik gurur duyulası olaylar anlatılmaya:
lan ö* geçen şöyle oldu kız şöyle geldi şuraya gittik şöyle soktum şöyle çıkardım,önden istemedi arkadan sürttürdük
eliyle kavradı boşalttı...
Anlatmayın amına koyduklarım anlatmayın başka konumu yok,size saygı duyulmuyor rezil duruma düşüyosunuz aq

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Jim
Erkek saygı gördüğü yerde mutludur,boş yapma o yüzden loser kardeş.

Erkek saygı gördüğü yerde mutludur,boş yapma o yüzden loser kardeş.

Saygı görmek için kendisinin bir başkasıyla yaşadığı en özel anları ifşa etmesinden başka seçenekleri de vardır insanın. Mesela bunun bir dişi yapsa, ona kaşar denirdi haklı olarak. Bunu yapan erkek de betadır en iyi ihtimalle.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8