Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu yazıyı okuduktan sonra açılış yapacaksın !

• İlk Setini Açmaya Hazır mısın ?

• Tüm makaleleri okudunuz,saha raporlarını yalayıp yuttunuz güzeeel.Ama dışarı çıkınca eliniz ayağınız birbirine giriyor ve ulan ne yapacağım mı diyorsunuz ? Merak etmeyin bunu sizinle birlikte bu işe başlayan tüm herkes diyor ve ben de dedim.Sizlere kısa basit ve işinize yarayabilecek birkaç tüyo vereceğim

• Yazıları okumanız iyidir ve size teoride güzel katkılar sağlar ancak bu yazıları kpss ye hazırlanır gibi öğrenmeye çalışırsanız pratikte batarsınız.Tamam açılış örnekleri bilin,beden dilini öğrenin,number close da nelere dikkat edilir bilin ama şu an bunu yapayım 2 dk sonra bunu yapayım diye plan yaparak açılış yapmayın çünkü en ufak hatanızda tüm set batar.

• Bir diğer nokta dikkat edeceğiniz noktaları iyi belirleyin.Yani örneğin beden dili öğrenirken ayak parmaklarım şöyle olmalı gibi gereksiz bir detay yerine "Dik Durmalıyım"gibi önemli bir detaya takılın ve bu tarz demeçleri asla ve asla atlamayın

• Bunun yanısıra eğer hala açılış yapmada çok zorlanıyorsanız gelin toplu bir etkinlik olsun(Bir hafta boyunca her gün sadece bir kıza herhangi bir konu hakkında soru sormakla başlayın-Mesela saat,gün,tarih,adres vs vs orasını da siz türetin lan-

• Daygame videoları iyidir ve haftada 2-3 tane izlemek size çok şey katar.Hele ki ingilizceniz de varsa bir zaman sonra teorik bilgilerinizle analiz dahi yaparsınız.Yazının altına beğendiğim birkaç daygame videosu koyacağım.

• Set açmak amaç değil araç olsun sizin için.Bugün gidip set açacağım derken set açarak kendinizi geliştirdiğinizi unutmayın.Yani reddedilince "Nnnaayııır nnnolamazz" demeyin çünkü daha emekleyen bir bebeksiniz ve yürümenize çok var

• Olayı kafanızda büyütüp kendinizi zincire vurmayın.Kızlar sandığınız gibi "Meryem Ana" değiller yani onlarda erkeklere ilgi duyan ve zamanı gelince y*rak yiyeyecek insanlar bu yüzden "Ah şunu söylesem alınır mı ? Yok bunu söylesem bağırır mı ? gibi salak saçma triplere girmenize gerek yok.Ha çok kötü açılış yaparsınız en fazla tokat yersiniz olacağı odur :)

• - Tom Torero'yu diğer yazılarımda da önermiştim.Bu adamın tarzı ve beden dili çok iyi ayrıca tüm redleri çok iyi savurabilen sağlam ta**aklı abilerden

• -En sağlam pualardan birisi de James Marshall dır bana göre.Beden dili,göz kontağı,konuşma tarzı her şey mükemmel diyebilirim.Bakın bu adam bile hala kendini geliştirmek adına set açıyor o yüzden g*tünüzü kaldırın rezil olacağım diye düşünmeden şu seti açın brolarım
  • E M İ N B E Y

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8