Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bugün burada toplanma nedenimiz

Selam beyler;

Ben Er nickname im HaydoReyizz inci sözlüğün tozlu raflarında yerini almaya devam ediyor. Bana Er diyebilirsiniz. Şuan 10/7 Bir hatunla barbaşayım. Içkiler içildi boşalmalar gerçekleşti relax mode size yazıyorum. Duygusal yatırım çok tehlikeli birşey. Aslında buraya şuan yazma sebebim kızla tartışmış olmam. Ne zaman buluşsak işi birkaç saat içinde yatağa taşıyorum. 3 aydır düzenli olarak bu hatunla beraberim bir yandanda diğer fırsatları değerlendirmek için tekrar sahalara dönüp setlere başladım. Geçmiş tecrübelerimdende yola çıkarak size söyleyebilirim ki bir hatunun ömrü maksimum 1 aydır. Sonrasında sizden birşeyler beklemeye başlıyorlar tam o an geldiği zaman yapılacak en sağlıklı hareket nextlemektir. Yatakta çok başarılı olduğu için 3 aydır beraberim. Yani başarılı dediysem oscarlık fln o derece. Ama tüm güzel şeyler gibi buda duygu karmaşalarının gölgesinde felakete doğru sürüklenmeye başladı. Tabak herşeydir. Bir gün size yettiğini düşunudugunuz bir hatun bulursanız bu sözlerim gelsin aklınıza. Tabak çevirmeyi sakın bırakmayın. Alternatifsiz kaldığınızda mükemmel halinize geri donebilmeniz için tek yapmanız gereken sokağa çıkıp tozu dumana katmak. Tabak herşeydir.

Saygılar.

Haydo Online.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8