Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bula bula bunu mu buldun?

Bazen bize en büyük zararı yakın çevremiz verir. Ailemiz ya da arkadaşlarımız. Bir çok erkek neden senelerce Abaza kalır biliyor musunuz? Çevresindekiler “bula bula bunu mu buldun” diyecek diye. Sonra da “o kadar bekledim madem çevreden onay olacak güzellik ve kalitede bir kız bulayım” diye iyice çıkmaza sokar insan kendini.

Oysa çok hüzünlü değil mi? Bir kızla tanışıyorsun. Pek güzel bulmuyorsun ama bir süre sonra içten içe çekiliyorsun kıza. Çekiliyorsun dediğim bildiğin aslında hoşlanmaya başlamışsın kızdan. Onu arayıp sormak, onunla vakit geçirmek keyifli. Garip laf çarpmalar. Sataşmalar. Cilveler var. La la la o da senden hoşlanıyor galiba.

Ama
Ama
Ama
Ama güzel değil
Ama boyu kısa
Ama tahta memeli
Ama koca götlü
Ama lise mezunu
Ama şu ama bu..
Çevre tarafından kötülenecek bi “ama”sı var kızın.

Sırf bu sebepten güzel bir ilişkiyi yaşamamak çok hüzünlü ve çok acıklı değil mi? Kendini kendine ispatlamamışsın daha bir de çevreye nasıl ispatlayacaksın.

Hasan da bula bula bunu bulmuş diyecekler diye zoruna mı gidiyor.

Bak bak Burak efendiye bak sen tıp oku sonra git çeko okuyan kıza takıl.

Başka karı mı bulamadın diyecek belki biri. En nefret ettiğim ise. “mide” lafını kullanan g*t oğlanları.
Yok efenim sende mide yok mu? Yok efenim bende mide var kardeş olmaz. Mide ne la. Bozuk ekşimiş yoğurt mu yiyoruz. Bok mu yiyoruz. Leş gibi kokan bir kadınla mı beraber oluyoruz neyin midesi amk.

Bu mideci pezevenkler genelde kendilerine yediremeyen tiplerdir. Yani hani kendi de yapmak istemiştir yapamamıştır da şimdi sana mide saldırısı yaparak kendini rahatlatıyor.

Sen seviyorsan. Hoşlanıyorsan, beğeniyorsan, istiyorsan bitmiştir kardeşim net.

Haaa her erkeğin içinde bir güzel kızla sevgili olma arzusu vardır. Erkekler genel olarak önce güzelliğe bakarlar bunların hepsine kabul. Yanında ki kadın güzel olsun istersin ona da kabul. Bir gün o kızı bulduğunda koluna takıp gururla yürüyeceksin ona da kabul.
Diyeceksin ki ona kabul buna kabul. Ee senin derdin ne amk ?

Hah gel bu yana bak sana derdimi anlatayım. Bi kız var bildin mi? Hani inceden hoşuna giden.
İşte hayatı yaşarken böyle bi kız çıkarsa karşına ama’lara takılıp p*ç etme diyorum. Çevrende “buna da anca bu bakar” diyen dallamaları siktir et diyorum. Mide diyen pezevenklerin hepsinin koy götüne diyorum.

Duygular her zaman gelmez.
Kendin için yaşıyorsun. Milletin onayını almak için değil!.
Toplumsal onaylanma hepimizin ihtiyacı o ayrı da…
Ortada güzel bir ilişki ihtimali varsa ve o kadın seni heyecanlandırıyorsa.
Koy götüne başkalarının.
Çek belinden, yapış dudaklarına.

Joker

Aga erkekler olarak nerdeyse hepimiz fiziği iyi,yüzü güzel,boyu uygun bi kız isteriz doğrudur,ama bunlar sadece cinsellik için gerekiyor sevgili olduğun insanla bunun için olucaksan kerhaneye git daha iyi bence

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8