Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Buluşacağımız Kadına Davranış Şekli

Philliscan

Kuzey yıldızı yine tüm ihtişamıyla parlıyor 🌟
Bir süredir gözlemliyorum.
Kendi tecrübelerime ve denemelerime dayanarak çıkarttığım bir olayı size sunacağım.

Bu aşamada kadın ikiye ayrılıyor

1- uzun ön konuşma gereken
Yani numara/instagram vb alındıktan sonra bir süre konuşmak veya mesajlaşmak gereken.
Bu durum aranızdaki bağı güçlendiriyor.
Buluşmadan önce sadece 1 gün uzun ve saran, eğlenceli bir muhabbet sonrası buluşuyorum.
Burada farkettiğim en büyük olay, kadının sürekli konuşması.
Çünkü muhabbetiniz sardıysa kadın ister istemez etkileniyor.
Şunu söyliyeyim kendini açan, kendiyle alakalı sürekli bir şeyler anlatan bir kadın net ilgilidir.
Bu duruma geldiğimde benim için sadece yorumlamak birde ufak çaplı sorular sormak bile yeterli olabiliyor. Araya eğlenen ustalık, kino gibi şeyleri soktuğumda en azından kiss close kaçınılmaz oluyor.
Etkilemeye gerek kalmaması da cabası.

2- 10 dakikalık ön sevişme :p
Bu tip hatunlar yukarıdaki bahsettiğim kızlara göre daha rahat oluyor genelde. Ortalama süre konuşurlar, sürekli bir şey anlatmak yerine cevaba cevap şeklinde ilerliyorlar.
Numarayı aldıktan sonra müsait bir anda sadece 10-15 dakikalık bir telefon konuşması yaparsınız ve buluşmayı ayarlarsınız.
Bu 10-15 dakika içinde Yeteri kadar eğlenceli ve oyunsal konuşursanız,
“Benimle konuştuğun süre boyunca çok eğleneceğiz” spoilerini vermiş oluyoruz.
İlgili ve meraklı bir şekilde buluşmaya gelir ama cpdnize, oyununuza rağmen etkilenmeme gibi tehlikeler ortaya çıkıyor.

Oyununuza güveniyorsanız 2,

Daha güvenmiyorsanız, acemiyseniz 1 in kurallarını uygulamanızı tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8