Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Buluşma teklifi nasıl yapılır?

Küçük bir detay ama önemli olabileceğini düşünüyorum psikolojik üstünlük açısından siz numarayı aldıktan sonra nasıl buluşma teklifi ediyorsunuz?
"Yarın müsaitsen buluşalım?"
"Yarın müsaitsen buluşalım mi?"
"Yarın buluşalım mı"
"Yarın buluşalım"
Siz bunlardan hangisini kullanıyorsunuz yada başka nasıl teklif ediyorsunuz önerilerinizi bekliyorum

Küçük bir detay ama önemli olabileceğini düşünüyorum psikolojik üstünlük açısından siz numarayı aldıktan sonra nasıl buluşma teklifi ediyorsunuz?
"Yarın buluşalım mı"
"Yarın buluşalım"
Siz bunlardan hangisini kullanıyorsunuz yada başka nasıl teklif ediyorsunuz önerilerinizi bekliyorum
Yaratıcı ol, ben bir tane söyliyeyim geçen ay bir kız sürekli bir cafe'den bahssediyordu, bende madem o kadar iyi yarın götür ısmarla demiştim.

Sen bir yer seç ve kıza

Buralarda biraz işim var istersen gel şu kafede takılalım bi kaç saat .

veya

S : Sen-K : Kız

S :Tahmin et yarın nereye gidiyoruz ?
K :Şuraya mı ?
S : Evet

Bunu ben arkadaşlarım üzerinde kullanıyorum hem nereye gideceğimizi tartışmadan kararlaştırıyoruz hem de hızlı bir çözüm oluyor .

Sen bir yer seç ve kıza

Buralarda biraz işim var istersen gel şu kafede takılalım bi kaç saat .

veya

S : Sen-K : Kız

S :Tahmin et yarın nereye gidiyoruz ?
K :Şuraya mı ?
S : Evet

Bunu ben arkadaşlarım üzerinde kullanıyorum hem nereye gideceğimizi tartışmadan kararlaştırıyoruz hem de hızlı bir çözüm oluyor .
Güzel fikirmiş teşekkürler

yarın x yere gidiyorum gelmek ister misin diyebilirsin

Muhabbet arasında saçma sapan birşey için makaradan suçlarım yada ufak bi hatada tabi kız da bunun farkında olur hatanı telafi etmen için bana bir kahve borçlusun derim konu kapanır daha sonra buluşmak istediğimde tahsilat zamanı geldi diyerek buluşmaya çağırmış olurum. (Burda hepimiz oyunu oynuyoruz adı üstünde oyun o kadar ciddileştirip kasmamıza gerek yok eğlencemize bakmak en kolay yöntem )

"Yarın buluşalım mı"
"Yarın buluşalım"

Cevap veriyorum. Hiç biri :)

''Yarın buralarda biraz işim var. İşin bitince Ara beni...Hadi görüşürüz. ''

Eğer müsaitlik konusunda herhangi bir şey söylediyse olmaz ya da işim var vs.
Onun müsait olduğu zamanı yaratmalısın. Olmak zorunda :)
Yok ille de kıvırıp kıvırıp duruyorsa zamanına yazık.
Yoksa kullanmasına ve seni etrafında dolaştırmasına izin vermiş olursun.

Müsaitlik diye bir şey yok. O sana gelecek o kadar :)

Bu daha sağlıklı Ara beni şunu şunu yaparız bilmem ne ..Bilgi verme.
Sıfır Bilgi - No İstihbarat...Uzatıp soru sorarsa hiç bir şey söylemeden konuyu değiştirerek muhabbeti bitir ve telefonu at kenara.
Seni manipule edemeyeceği için akılda kalacaksın. Senden her türlü bir buluşma beklentisi içerisinde olur zaten.
O vakit geldiğinde yine onun istediği gibi değil senin işine geldiği gibi davranacaksın. Ama onu istediğini de bilecek farkında olacak. Bundan bir cacık olmaz diyip nextlememesi için.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8