Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BUNU OKURSAN HAYALLERİNDEKİ KIZI DÜDÜKLİYCEKSİN

Evet arkadaslar az once bi yaziya yorum attim alttaki metni.Daha fazla kişiye ulaşması için buraya da attım çünkü önemli.
*Başlığı tabi ki ironi olsun diye attım belki anlamayan arkadaşlar cıkar diye söylüyorum.

Uzun zamandır forumdan uzaktim ve bir seyi kontrol etmek icin girdim.Dışarıdan bakınca bazı şeylerin ne kadar boş olduğunu ve hala gençlerin -benim de birkaç ay öncesine kadar içinde olduğum gibi- saçma ve gereksiz şeylerle vakit kaybettiğini görmek beni çok üzüyor.Buraya uzun uzun yazı yazmayacağım.Sadece şunu söylemek istiyorum.1 ya da 2 kuşak geriye gidin.Akrabalarınıza falan bakın.Hangisi bu çektiğiniz sosyal anksiyete,takıntı vs vs gibi rahatsızlıklardan muzdaripti ? Yeni neslin nasıl yetiştiğini görmek beni çok üzüyor.Öyle boktan bi kısır döngüye girmişsiniz ki..Ulan ananız babanız çabaliyo siz girin okuyun diye.Onu siktir edin.Bu sizin geleceğiniz.İleride yaşamınızı garanti altına almak için bugünden bir şeyler yapmak zorundasınız.Hadi onu yapmiyorsunuz haytasınız gençsiniz vs. Diyelim.Oğlum siz hayatı da yaşayamiyosunuz ki..Sosyal fobi,anksiyete falan filan diye kafanızda buyuttuğünüz şeyler yuzunden yaşamiyorsunuz farkında mısınız?Bakın gençler bu yollardan ben de geçtim.Ben de denedim bu challenge falan denen aptal saptal şeyleri.Amacım tıpkı sizin gibi özgüven kazanmaktı.Ne olacak biliyor musunuz?Bunlarla ugrasacaksınız evet ve gercekten bir süre sosyal anlamda kendinizi geliştireceksiniz ama sonra bu boklara kafanızı taktiginiz için bunlardan uzaklaşınca eski halinizden de kötü olacaksınız.Hiç bu işlere bulaşmamış adamların kadınlar ve hayat konusunda sizden çok daha başarılı olduğunu görecek ve depresyona gireceksiniz.Ya arkadaşlar gerçekten ugraştığınız şeyler çok komik.Neyse işim var uzatmayacağım.şimdi ne yapacağınız burada yaziyor. Dev Monk Mode Rehberi w/r3cc
Kib by

Son düzenleme:
Bu işlere hiç bulaşmamış arkadaşlarım var ve kesinlikle en güzel yıllarını boş geçiyorlar ben sahada eğlenirken boş zamanımda eğlence mekanlarında yada arkadaşlarla takılıyorum diğer zamanlar ticaretle ilgileniyorum ve her konuda herkesten üstün konumdayım hem kadınlar hem erkeklerden yani ben saha işleriyle uğraşıp hayatı yaşıyorum tesadüfen bu işlere bulaşmamış bilgi teknik olarak bilmeyen insan benim kadar güzel hatunları kaldıramaz şimdi ben bu işlerden uzaklaşmam uzaklaşsam bile tecrübem yanıma kâr kalır şimdi ben yanlışmı yapıyorum anlamadım ? Çok saçma geldi bana aydınlatırsan sevinirim

Amaç boş olmak değil zaten. Bakk erkeklerin yüzde 80 i hayalibdeki kadını beklerkenn o hayalindeki kadınn aradığım erkek bu mu o mu acaba diyerekk elden ele dolaşır. Acı gerçek bu. Benimm bi parkta set açıp bi kaç gün halay çektiğim ( ciddi anlamda ) , oyun oynadığım , kız arkadaşı da var tabi. Şuan kız evli. Ve o zaman ikiside benim numaramı istemişti arkadaşı sarışındı ve isteseysdim yatağa da atardım. Ama şuan o kız başka bi erkekle ha mutlu mu evett mutlu. Ama neden benn zamanımı kadın düşlereyerek yadaa üf be bu kızda nası tatlıdır diyerek geçireyim ki. Sınava tekrar hazırlandığım için bi kaç aylığın bıraksamd sonra tekrardan başlıycam kitaou okuyorum kendi geliştiriyorum. Aynı zamanda da kız tavlıyorum boş bi şey değil bence

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8