Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Buraları 13 ay sonrasına kadar bırakıyorum (Herkesin okumasını istiyorum)

Herkese iyi günler/akşamlar arkadaşlar :)

2 sene önce "TCMA" "Hayatınızı kökten değiştirecek olan şey" adlı makaleleri okumaya başlamam ile, hayatım biraz daha değişti.
Aslında hayatım değişmedi, sadece zihnimde parlayan ampüller vardı. Atağa geç(e)medim.

Biraaz kötü bir lise hayatı yaşadım, bu hataları üniversite yıllarında yapmayacağım. İyi tecrübeler yaşadım :)

Öncelikle, Lise 3-4 olan arkadaşlara sesleniyorum, foruma haftada 1 girmenizi tavsiye ediyorum. Sınavınız var, kızları düşünmemelisiniz.
Eminim ki, İTÜ,ODTÜ,BOĞAZİÇİ,YILDIZ TEKNİK gibi sayılı üniversitelerde okumak varken, Konya Selçuklu Üniversitesinde neden okuyalım ki?

İTÜ'de oturduğunuz her masada, genelkültür kasacaksınız. Bilgi öğreneceksiniz.
Konya'da batakda neler yaptıklarını anlatacaklar. (Bu verdiğim örnekler, öylesine örnekler arkadaşlar, amacım küçümsemek değil)
>>>>>>>>>>>>>>
Bu günden itibaren, evimde interneti 2 aylığına kapatıyorum. Fakat 13 ay boyunca gereksiz işlerle ilgilenmeyeceğim, tek amacım ders çalışmak olacak.
Beyin kimyamı yerine getirmek için, sosyal medyayı ve telefonu bırakacağım.
Popüler kültürden uzaklaşacağım anlayacağınız.
08 Haziran okul kapanacak, 09 Haziran'da Otel'de restaurantda veya bar'da işe başlayacağım.
Çalışmak çok faydalı arkadaşlar. Hele zor işte çalışırsanız bu çok daha iyidir, çünkü zoru gören kolayı seve seve yapar :)

Ve büyük bir ihtimalle, 13 ay boyunca sadece, Spor,Kitap,Ders 3'geni içerisinde kendimi geliştireceğim.
Buraya 1 fotoğraf koyuyorum.
Ahım şahım bir vücudum da yok, görüyorsunuz zaten :)
Boyum 1.85
Kendinize iyi bakın gençleer :D

Edit: Aknetrent tedavisine başladığım için dudaklarım felan parlıyor :)
Ve burnum yamuk, kafam bozulursa kışın ameliyat olacağım. Fakat planım seneye üniversite sınavından sonra olmak.
Lise son sağlık meslek liseli öğrencisiyim :)

Ekli dosyalar

• IMG_20180602_140504.jpg
    IMG_20180602_140504.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 107
Son düzenleme:
Yolun açık olsun dostum en iyisini yapıyorsun başarılar sana

Bu büyük başlangıçlar genelde hep hüsranla sonuçlanır umarım sen yolundan şaşmadan ilerlersin başarılar dostum

Başarılar kankacım ben de planlıyorum ölye bir şey senin gibi sağlık lisesi öğrencisiyim :D Umarım istediğin hedefe ulaşırsın. Yolundan seni saptıracak hiçbir şey ile ilgilenme ve aklın hep hedefinde olsun. Sevgiler kankacım :D

yolun açık filan olmasın, ne kadar zorlukla karşı karşıya gelirsen o kadar doğru yoldasındır.

En zor şey neymiş biliyor musunuz? Kendinize verdiğiniz sözü tutabilmek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8