Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

bütçeye uygun kombinler

arkadaşlar sizce kıyafetleri nereden almalıyım? şimdi spor giyimcilere uğradığımda (oraya giden bilir) adamlar sağlam kazık atıyor. 1 tişört alayım dersin adam seni acayip gaza getirip 10 tişörtle yollar evine. spor giyim mağazaları kıyafetleri nereden alıyorlar bilen var mı? şimdiden teşekkür ederim

İnstagram sayfalarındaki ürünlerin mağazaları var. Hem şık hem modaya uygun hem de kaliteli ürünler bulabilirsin. Tabii hangi şehirdesin ve neresinde bulabilirsin orasını bilmem.

H&M, Mavi, Koton gibi yerleri gex. Göxüne kestirdiğini fiyatıyla kıyaslayarak al. Geçen koton'da 1 hırka 1 t-shirt' e 40 lira verdim.

h&m bershka zart zurt bu markalarda ara ara çok sağlam %70e kadar indirim oluyor benim mail aboneliğim açık bu şekilde yapıyorum ben

instagram kıyafet sayfalarından hiçbir şey alma. 20 liralık tişörtü 65 e satıyorlar

Sadece H&M'den kendine çok güzel bir kombin yapabilirsin, fiyatlar uygundur. Biraz daha fazla paraya kıyıp ZARA'dan çok şık kombinle işi tamamlayabilirsin. Ayrıca bu saydığım markalar modayı takip eder.
Not: İnstagram'dan veya internetten kıyafet almanı tavsiye etmem.

Aklın varsa instadan alma. HM de bazen acayip indirim oluyor mobil uygulamasini takip etmeni oneririm

H&M,Zara,Koton,Mavi de güzel şeyler oluyor bazen.İndirim yakalarsan güzel
morhipoda da Tommy Hilfiger,Calvin Klein da falan güzel indirimler oluyor zaradan almiş gibi fiyatına tommyden alıyorsun
yerel mağazalardan almanı önermem 10tane tişört alırsın oradan biri kaliteli olmaz gider normal bir yerden aynı paraya 3 tane alırsın 3 de kaliteli olur hem daha şık durur hem de daha uzun süre kullanırsın.
yılda 10tane kalitesiz giysi alıp 1 yıl giyeceğine
3tane kaliteli al 3 yıl giy

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8