Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Büyük Şeyler Yapmak [Başlangıç]

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba dostlarım foruma 10 gündür girmiyorum daha doğrusu telefonda sadece iletişim kurmak için kullanıyorum o da fazla değil boş muhabbetler falan yapmadım çünkü 10 gün boyunca biraz kafa dinlemeye kendimin etrafının iç benliğimin farkına varmak amacıyla bir iç çekilme yaşadım bu süreçte fazla bir şey yapmadım ne basketbol ne başka bir şey sadece düşünmek fazlaca düşünmek acaba bundan 10 yıl sonrası ne olacak nereye gidiyorum ne yapıyorum sorgulamalar falan haaa bu arada bu inzivaya çekilmede en önemli etken en sevdiğim kişiden ayrılmam bu olayın alfalıkta alakası yok fazla duygusalım hatayı ben yaptım ben ittim kendimden kız lütfen yapma derken yaptım sanki benliğinden firar etmiş sisin içindeki felakete kapılmışım gibi kaybolmuş sonsuza kadar böyle hissediyordum arkadaşları bizi ayırdı yani ona ayrılmasını söylediler tahminim bu kızın özel sorunları vardı açımdan bazı aptallarda gelip alfalıkta taslıyorlar siktirsin gitsinler sokarım hürmetlerine ad vermicem neyse ve ailede yaşadığım problemler insan ilişkileri falan beni bu sürece itti ve bu sürecin bugün son günü çünkü bir şeyler olmalı bir şeyler yapmalı ölüm gelmeden kalp kırıklığı büyümeden boğulmadan bir şeyler yapmalı 10 gün belki de felaketten sonra gelen ışık sonsuza kadar sürecek ışık aklımda bir kaç plan yok bir sürü plan var hepsini birden yapıcam zorlucam sonuna kadar değil düşene kadar değil ölene kadar eskiden çok kitap okurdum ders çalışmam fazla yoktu spor basketbol yapıyordum fazla gelişimim yoktu ama nofapte ikinci seferde yapmıştım olmuştu bunu da yapabilirim hatta daha fazlasını yapabilirim bu yola hiç iyi olmadığım kadar iyi ve hiç olamayacağım kadar iyi olmak için başlıyorum şu sözü bırakıyorum ya da dur bu başlangıç benim için bir MİLAT
“şayet bir gün çaresiz kalırsanız bir kurtarıcı beklemeyin kurtarıcı kendiniz olun”
Mustafa Kemal Atatürk

Ne gibi Planların var Başkan.

Knk bu yolda cok kaybediceksin kaybetmeyi goze alamiyorsan baslama tavsiyem cok fazla kaybediceksin ama eger pes etmessen zafere ulasicaksin kaybettiginde pes etme umarim basarirsin

Knk bu yolda cok kaybediceksin kaybetmeyi goze alamiyorsan baslama tavsiyem cok fazla kaybediceksin ama eger pes etmessen zafere ulasicaksin kaybettiginde pes etme umarim basarirsin
Kaybetmekten kastın acı çekmekse evet çekicem onun dışında kaybettim zaten sevdiğim kızı ailemin gözünden düştüm vesaire

2 Aralık
Başarmak istediğim ve bu yola başlamıştım 1 hafta oldu ve ben kendimi çok gelişmiş gibi hissetmeye başladım günde 9 saat uyuyan ben 5 saate kadar düştüm oyunları bıraktım ve kızla bir şeyler tekrar başlıcak gibi soğuk duşada başladım bu haftalık bir kitap bitirme yolundayım az kaldı raporum bu kadar 24 kasım milattır benim için

2 Aralık
Başarmak istediğim ve bu yola başlamıştım 1 hafta oldu ve ben kendimi çok gelişmiş gibi hissetmeye başladım günde 9 saat uyuyan ben 5 saate kadar düştüm oyunları bıraktım ve kızla bir şeyler tekrar başlıcak gibi soğuk duşada başladım bu haftalık bir kitap bitirme yolundayım az kaldı raporum bu kadar 24 kasım milattır benim için
günde 5 saat uyumak testesteron oranını düşürüyor, günde 8 ile 10 saat uyuman lazım, kendini doğru uyku disiplinine alıştır günde az ama verimli şeyler yap brom

günde 5 saat uyumak testesteron oranını düşürüyor, günde 8 ile 10 saat uyuman lazım, kendini doğru uyku disiplinine alıştır günde az ama verimli şeyler yap brom
7.5 saat en ideal saat eğer spor yapmıyorsan yada vücuduna önem vermiyorsan 6 saatte olur ama zannetmiyorum senin öyle bir şey yapacağını o yüzden kendini 7.5 saate odaklamalısın özellikle 10.30 , 11 ile 5.30 ve 6 gibi kalkman lazım tabi bunu da yapabilmen için iradenin çok sağlam olması lazım .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8