Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çağımız Paspas Erkekleri Nasıl mı Böyle Oldu?

Aslinda hepimiz kiz avcisiydik cunku doga kanunlarinin yarisi bu, yaşa ve ergenlik sonrasi artik neslini devam ettirecek seyler yap.
Dogal olarak kizlarla cekim olup iliskiye girip cocuk dunyaya gelecekti ya da sirf zevk icin her neyse

Testosteron risk alma, savasma, yaraticilik, cinsellik her seyi saglayan hormon
Pc oynadiginizda yonettiginiz karakterler ne yapiyorsa onlari testosteron saglar.
Orta cagda mesela imparatorluklar kurup tarihin akisini degistirdi erkekler, nikola tesla testosteronunu tamamen yaraticiliga kullanip teknoloji caginin mimarlarindan oldu, kullandiginiz cogu seyde onun parmak izi var.

Bizim nesil testosteronu cogunlukla cinsellige odaklanarak buyutuldu. Izledigimiz disney cizgifilmleriyle seks duskunleri yetistik.
Ardindan turk dizileri ve yine yabanci filmler ile "kiz nasil tavlanmiyorsa" onu yaptilar ve basariya ulastilar. Biz de bu betalari rol model aldik

Ozetle: cinsellige odakli nesil ama kur yetenekleri yerle bir edilmis

Sonuc: Paspas erkek nesli

testetorunu yüksek olan alfa doğuştan karı avcısı dimi ya sadece testeron dimi testerondan başka hormon yok sana captainamarikadaki gibi hormon vercekler süper olacaksın

öf testolu arkadaşım nikolo tesla çekingen bir tipti baya testosu olduğu için keşke sende testonu bu yazıya ayırabilseydin
Bu tarz herifler hem testosteronlarını hem de cinsel güçlerini kullandılar no fapin amaçlarından biri de bu cinsel gücü bastırmak yerine yönlendirmek

Bu tarz herifler hem testosteronlarını hem de cinsel güçlerini kullandılar no fapin amaçlarından biri de bu cinsel gücü bastırmak yerine yönlendirmek
no fap denedim sonra duvarın içinden geçme özelliklerini hissediyordum yalnız 2 ayda sonra normale dönüyor ee ozaman ben 2 aydan 2 ayamı olayı yapayım enerji veriyor ama kahve kadar bile değil ve ilk 2 hafta sadece karı düşünüyordum .d yani irademede zarar bro nofap aşırı abartılıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8