Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çakma Alfalar (Forumdaki toksit adamlar)

Arkadaşlar forumun kalitesinin düştüğünün farkındaydım ama son okuduğum soru cevap bölümünde " Kardeş sen erkek adamsın git kızın konuştuğu çocuğu döv tehdit et " diye son derece asalakça yorumları görünce böyle bir konu açmak istedim.
Olum siz kafayimi yediniz ? Kendi yaptığı asalakça yorumla birlikte forumun kalitesini düşürmeyi geçtim parayla bile bulamayacağınız bilgileri sunan adamlara da saygısızlık bu.

Üzücü olan taraf ise yeni gelen üyeler bu 15 yaşında alfalık dersi veren ergenleri ciddiye alıyor.Surda kimsenin kalbini kırmak istemiyorum veya yaşından dolayı yargılamıyorum.Ama siz düpedüz malsınız arkadaşlar.Mallığınızı aynı zamanda diğer üyelere de bulaştırıyorsunuz.

Bir başka konu ise bir kitap tavsiyesi geliyor.Etkileşim 0.Alfa abilerimiz türk kızı nasıl kondiklenir dese hemen üşüşüyorsunuz. Forumda yüzlerce kez anlatılmasına rağmen siz sihirli cümlelerle kız tavlama niyetindesiniz.Olaya küçük çerçeveden bakıyorsunuz .Cidden yakışıklı, potansiyeli olan adamlar sırf bu terimlerle kafayı bozduğu için kasıntı davranıyorlar ve başarısız oluyorlar.Neyse bu apayrı bir konu ben forumdaki toksit adamlardan bahsediyorum.

Bunlar bir internet sitesinde alfa terimini öğrenirler.3-5 terim öğrendikten sonra o bir alfadir artık.Herkese beta damgasını yapıştırır.Alfa gördüğü adam ne dese sorgulamadan koşulsuz inanır.Kadinlardan nefret eder.Tek yaptığı karşıdaki insanı gömerek kendini yüceltmektir.Genelde tecrübesi 0 olup herkese tavsiye saçarlar.Bunlar için en büyük başarı alt sınıftaki kızı tavlayıp alfaligini kanıtlamaktır.

Foruma yeni gelen üyelere tavsiyem bilgi edindiğiniz herkese koşulsuz inanmayın.Emin olun şurada hayatinda kız eli tutmamış elemanlar playboy gibi tavsiyeler veriyor.Yeni gelen üyeler içinde cidden kaliteli insanlarda var.Bunlari ayırt etmeniz lazım.Kusçubaşı kasırga NR gibi eski yazarların yazılarına bir göz atın derim.(ismini hatırlayamadığım bir kaç kişi daha var kusura bakmasın)

Son olarak hayatınızı en güzel şekilde yaşamınızı ve 3 kuruşluk çakma alfaların zamanınızdan çalmasına izin vermemenizi tavsiye ediyorum.İyi forumlar

Zamaninda boyle bir sey olacagini tahmin etmistim. Bekledigimden de kotu oldu ama :/
Dostum bu daha baslangic...
Kimse de el atamaz, batakliga girdik artik, bari hak etmeyenler yazilari gormese

Dostum bana verecek cevabın olmadığı için böyle saçma bi başlık açmak zorunda hissetmişsin kendini.Burada camdan atlayın desek atlayacak gerizekalılar varsa boşuna kendini geliştirmeye çalışmasın zaten.Ben size, özellikle de sana biraz erkek olman gerektiğini söyledim.Belli ki bi kuyruk acın var.Herkesin yöntemleri farklı.Benim yöntemim bu.Burada herkes bişeyler söyler ve sen aklına yatanı uygularsın.Dolaylı göndermeler yapacağına bunu benimle açık açık konuşabilirdin, tartışabilirdik.Bu forum fikir alışverişi için var güzel dostum...Biraz cool olmaya ne dersin?

Arkadaşlar forumun kalitesinin düştüğünün farkındaydım ama son okuduğum soru cevap bölümünde " Kardeş sen erkek adamsın git kızın konuştuğu çocuğu döv tehdit et " diye son derece asalakça yorumları görünce böyle bir konu açmak istedim.
Olum siz kafayimi yediniz ? Kendi yaptığı asalakça yorumla birlikte forumun kalitesini düşürmeyi geçtim parayla bile bulamayacağınız bilgileri sunan adamlara da saygısızlık bu.

Üzücü olan taraf ise yeni gelen üyeler bu 15 yaşında alfalık dersi veren ergenleri ciddiye alıyor.Surda kimsenin kalbini kırmak istemiyorum veya yaşından dolayı yargılamıyorum.Ama siz düpedüz malsınız arkadaşlar.Mallığınızı aynı zamanda diğer üyelere de bulaştırıyorsunuz.

Bir başka konu ise bir kitap tavsiyesi geliyor.Etkileşim 0.Alfa abilerimiz türk kızı nasıl kondiklenir dese hemen üşüşüyorsunuz. Forumda yüzlerce kez anlatılmasına rağmen siz sihirli cümlelerle kız tavlama niyetindesiniz.Olaya küçük çerçeveden bakıyorsunuz .Cidden yakışıklı, potansiyeli olan adamlar sırf bu terimlerle kafayı bozduğu için kasıntı davranıyorlar ve başarısız oluyorlar.Neyse bu apayrı bir konu ben forumdaki toksit adamlardan bahsediyorum.

Bunlar bir internet sitesinde alfa terimini öğrenirler.3-5 terim öğrendikten sonra o bir alfadir artık.Herkese beta damgasını yapıştırır.Alfa gördüğü adam ne dese sorgulamadan koşulsuz inanır.Kadinlardan nefret eder.Tek yaptığı karşıdaki insanı gömerek kendini yüceltmektir.Genelde tecrübesi 0 olup herkese tavsiye saçarlar.Bunlar için en büyük başarı alt sınıftaki kızı tavlayıp alfaligini kanıtlamaktır.

Foruma yeni gelen üyelere tavsiyem bilgi edindiğiniz herkese koşulsuz inanmayın.Emin olun şurada hayatinda kız eli tutmamış elemanlar playboy gibi tavsiyeler veriyor.Yeni gelen üyeler içinde cidden kaliteli insanlarda var.Bunlari ayırt etmeniz lazım.Kusçubaşı kasırga NR gibi eski yazarların yazılarına bir göz atın derim.(ismini hatırlayamadığım bir kaç kişi daha var kusura bakmasın)

Son olarak hayatınızı en güzel şekilde yaşamınızı ve 3 kuruşluk çakma alfaların zamanınızdan çalmasına izin vermemenizi tavsiye ediyorum.İyi forumlar
Dediklerine katılıyorum dostum özelliklede forumu kız odaklı kullananlara tekrardan belirtmek istiyorum amacımız kişisel gelişim sadece kız için burayı meşgul ediyosanız SİKTİRİN gidin son zamanlarda gerçekten çok kaliteli yazarlar ve üyeler kaybettik bu bariz ortada. Senin yazdığın şeylere karşılık bu insanların verdiği cevap ise ‘BİRAZ COOL OLMAYA NE DERSİN ? ‘ şaka yapıyorsa komik ama şaka yapmıyorsa durum gerçekten çok ciddi görünüyor. Forumda temizlik vaktinin geldiğini düşünüyorum.

Dediklerine katılıyorum dostum özelliklede forumu kız odaklı kullananlara tekrardan belirtmek istiyorum amacımız kişisel gelişim sadece kız için burayı meşgul ediyosanız SİKTİRİN gidin son zamanlarda gerçekten çok kaliteli yazarlar ve üyeler kaybettik bu bariz ortada. Senin yazdığın şeylere karşılık bu insanların verdiği cevap ise ‘BİRAZ COOL OLMAYA NE DERSİN ? ‘ şaka yapıyorsa komik ama şaka yapmıyorsa durum gerçekten çok ciddi görünüyor. Forumda temizlik vaktinin geldiğini düşünüyorum.
Olum siz ne değişik adamlarsınız ya :) Benim karşıma geçip bana düzgünce cevap verebilecek bi tane adam yok mu içinizde?Kafalar bu kadar mı tam takır? Söylediğim o kadar şeyin içinden hem başlık sahibinin hem de senin çıkardığınız şeylere bak!Tartışmaya gelmiyosunuz...

Dostum bana verecek cevabın olmadığı için böyle saçma bi başlık açmak zorunda hissetmişsin kendini.Burada camdan atlayın desek atlayacak gerizekalılar varsa boşuna kendini geliştirmeye çalışmasın zaten.Ben size, özellikle de sana biraz erkek olman gerektiğini söyledim.Belli ki bi kuyruk acın var.Herkesin yöntemleri farklı.Benim yöntemim bu.Burada herkes bişeyler söyler ve sen aklına yatanı uygularsın.Dolaylı göndermeler yapacağına bunu benimle açık açık konuşabilirdin, tartışabilirdik.Bu forum fikir alışverişi için var güzel dostum...Biraz cool olmaya ne dersin?
Öncelikle bu başlığı sana özel yazmadıgımı sen ve türevlerine yazdığımı belirtmek istiyorum.Yine de kendini bilip cevap vermen beni şaşırtan bir olay oldu buda bir gelişme.Bana erkek olmam gerektiğini söylemişsin.Ve erkeklik algın onu bunu dövmek ahkam kesmek ise ben 4 yıldır musabık olarak dövüşüyorum ve emin ol en belalı mahallelerden birinde büyüdüm.Bu saçmalıkları neden anlatıyorum? olaya senin perspektifinden bakarsak bile emin ol senden 20 kat daha erkek çıkarım o yüzden boşver.Tabiki bu forumda herkes fikrini belirtilerek fikir alışverişi yapabilir.Ama sen burda anlatılan o kadar şeyi es geçip arkadaşlar gavatmısınız asacan kesecen tarzı ahmakça yöntemlerini birde karşı tarafı aşağıyacak tarzda söyler isen o yöntemleri kendine saklaman herkes için hayırlısı olacaktır.Surekli niye bana cevap vermiyorsunuz diye yakınmışsın.Çünku bazı yorumların o kadar seviyesizki insanın cevap verip vakit kaybedesi gelmiyor.Yarin bir gün biri çıkıp arkadaşlar uyuşturucu kullanın kız tavlayın benim yöntemim bu dese ben bu görüşe de saygı duymam ve cevap verme gereği bile duymam.Anlayabiliyormusun ? Benim yöntemim adı altında insanlar riske atacak hiçbir işe yaramayan boş tavsiyeler forumun kalitesini düşürmekten başka bir işe yaramıyor.O kadar konu açtığın redpill'in bile en önemli konularından biri güçlü bir erkeğin duygusal olarak kendini kontrol edebilmesi üzerinedir.İyi forumlar Cool olmak üzerine yazılarını bekliyoruz 😀

Son düzenleme:
Öncelikle bu başlığı sana özel yazmadıgımı sen ve türevlerine yazdığımı belirtmek istiyorum.Yine de kendini bilip cevap vermen beni şaşırtan bir olay oldu buda bir gelişme.Bana erkek olmam gerektiğini söylemişsin.Ve erkeklik algın onu bunu dövmek ahkam kesmek ise ben 4 yıldır musabık olarak dövüşüyorum ve emin ol en belalı mahallede büyüyüp her türlü psikopat adamla tanışmışlığım var.Bu saçmalıkları neden anlatıyorum? olaya senin perspektifinden bakarsak bile emin ol senden 20 kat daha erkek çıkarım o yüzden boşver.Tabiki bu forumda herkes fikrini belirtilerek fikir alışverişi yapabilir.Ama sen burda anlatılan o kadar şeyi es geçip arkadaşlar gavatmısınız asacan kesecen tarzı ahmakça yöntemlerini birde karşı tarafı aşağıyacak tarzda söyler isen o yöntemleri kendine saklaman herkes için hayırlısı olacaktır.Surekli niye bana cevap vermiyorsunuz diye yakınmışsın.Çünku bazı yorumların o kadar seviyesizki insanın cevap verip vakit kaybedesi gelmiyor.Yarin bir gün biri çıkıp arkadaşlar uyuşturucu kullanın kız tavlayın benim yöntemim bu dese ben bu görüşe de saygı duymam ve cevap verme gereği bile duymam.Anlayabiliyormusun ? Benim yöntemim adı altında insanlar riske atacak hiçbir işe yaramayan boş tavsiyeler forumun kalitesini düşürmekten başka bir işe yaramıyor.O kadar konu açtığın redpill'in bile en önemli konularından biri güçlü bir erkeğin duygusal olarak kendini kontrol edebilmesi üzerinedir.İyi forumlar Cool olmak üzerine yazılarını bekliyoruz 😀
Vay aslanım benim be ne tehlikeli şeymişsin sen öyle!İşte böyle cevap ver ki bişeylere ulaşabilelim.
Şimdi öncelikle benim verdiğim tavsiyeleri saptırıp başka yerlere çekmeye çalışma.Benim dediklerimi savunacak çok insan olduğuna eminim bu forumda.Bide forumun mevcut hali konusuna geleyim.Çok haklısın katılıyorum.Bomboş adamlardan geçilmiyor ortalık.Kaliteli ve erkek gibi yaşam tavsiyeleri verebilecek çok az kişi kaldı.Bu yüzden burada kalıp bol bol tavsiye vericem ki kendini geliştirmek isteyenler bu yolda kurda kuşa yem olmasın 😉

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8