Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çakma Alfalar (Forumdaki toksit adamlar)

Öncelikle bu başlığı sana özel yazmadıgımı sen ve türevlerine yazdığımı belirtmek istiyorum.Yine de kendini bilip cevap vermen beni şaşırtan bir olay oldu buda bir gelişme.Bana erkek olmam gerektiğini söylemişsin.Ve erkeklik algın onu bunu dövmek ahkam kesmek ise ben 4 yıldır musabık olarak dövüşüyorum ve emin ol en belalı mahallede büyüyüp her türlü psikopat adamla tanışmışlığım var.Bu saçmalıkları neden anlatıyorum? olaya senin perspektifinden bakarsak bile emin ol senden 20 kat daha erkek çıkarım o yüzden boşver.Tabiki bu forumda herkes fikrini belirtilerek fikir alışverişi yapabilir.Ama sen burda anlatılan o kadar şeyi es geçip arkadaşlar gavatmısınız asacan kesecen tarzı ahmakça yöntemlerini birde karşı tarafı aşağıyacak tarzda söyler isen o yöntemleri kendine saklaman herkes için hayırlısı olacaktır.Surekli niye bana cevap vermiyorsunuz diye yakınmışsın.Çünku bazı yorumların o kadar seviyesizki insanın cevap verip vakit kaybedesi gelmiyor.Yarin bir gün biri çıkıp arkadaşlar uyuşturucu kullanın kız tavlayın benim yöntemim bu dese ben bu görüşe de saygı duymam ve cevap verme gereği bile duymam.Anlayabiliyormusun ? Benim yöntemim adı altında insanlar riske atacak hiçbir işe yaramayan boş tavsiyeler forumun kalitesini düşürmekten başka bir işe yaramıyor.O kadar konu açtığın redpill'in bile en önemli konularından biri güçlü bir erkeğin duygusal olarak kendini kontrol edebilmesi üzerinedir.İyi forumlar Cool olmak üzerine yazılarını bekliyoruz 😀
Senin dövüş sporundan falan anladığını sanmıyorum. boşa sallıyorsundur sen bursadaysan sparring yapalım?

Gruptaki bir diğer kitle daha var onlarda ona buna kuduz köpek gibi saldırarak kendilerini önemli biriymiş gibi hissetme çabasına giren kişiler.Örneğin sen.Grupta aktif olupta insanlara yardım etmeye çalışan 3-4 kişi var onlarında anasını bellediniz.1-2 tane salak yüzünden millete çamur atmayın.Alfa, beta muhabbetinden sıkıldım artık yemin ederim boku çıktı.

KENDİNİZE GELİN!!! Napıyorsunuz siz, küçük çocuklar gibi birbirinize laf yetiştiriyorsunuz forumun amacını ve kitlesinin neden burada bulunduğunu unutmayın!

KENDİNİZE GELİN!!! Napıyorsunuz siz, küçük çocuklar gibi birbirinize laf yetiştiriyorsunuz forumun amacını ve kitlesinin neden burada bulunduğunu unutmayın!
Unutmaması gerekenler kendini biliyorlardır diye düşünüyorum dostum 😉

Senin dövüş sporundan falan anladığını sanmıyorum. boşa sallıyorsundur sen bursadaysan sparring yapalım?
Öncelikle nerden bu kanıya vardın bilmiyorum ama kick box melez sporudur diyip boksör herkesi döver moruk kafasında olan bir eleman için iddialı sözler.Ki ben bu cahilce yaklaşımına rağmen dövüşten anlamıyorsun diye aptalca bir yargı göstermedim.Burda ananonim Nick ile takılan bir forumda senle sidik yarışına girme niyetinde değilim.Ama özelden ulaşırsan ister Instagram profilimi istersen maçlarını atarım.Bursada yaşamadığım için sparring yapma imkanımız yok.Hemde dövüş ustasıyım tarzı davranışlar sergilemişim gibi bok atmanız aşırı saçma bir olay

Öncelikle nerden bu kanıya vardın bilmiyorum ama kick box melez sporudur diyip boksör herkesi döver moruk kafasında olan bir eleman için iddialı sözler.Ki ben bu cahilce yaklaşımına rağmen dövüşten anlamıyorsun diye aptalca bir yargı göstermedim.Burda ananonim Nick ile takılan bir forumda senle sidik yarışına girme niyetinde değilim.Ama özelden ulaşırsan ister Instagram profilimi istersen maçlarını atarım.Bursada yaşamadığım için sparring yapma imkanımız yok.Hemde dövüş ustasıyım tarzı davranışlar sergilemişim gibi bok atmanız aşırı saçma bir olay
Senin ben dövüşmeyi biliyorum,tehlikeli mahallede büyüdüm şöyle böyle demen başlı başına gülünç zaten kardeşim.Verdiğin cevaplar hep tutarsız.Ya hiç tavsiye verme ya da biraz otur düşün anlık heyecanla saçma sapan yazılar atma.Daha da uzatmanın anlamı yok.

Gruptaki bir diğer kitle daha var onlarda ona buna kuduz köpek gibi saldırarak kendilerini önemli biriymiş gibi hissetme çabasına giren kişiler.Örneğin sen.Grupta aktif olupta insanlara yardım etmeye çalışan 3-4 kişi var onlarında anasını bellediniz.1-2 tane salak yüzünden millete çamur atmayın.Alfa, beta muhabbetinden sıkıldım artık yemin ederim boku çıktı.
Cevap vermeye değmeyecek nitelikte salakça yorumunu görmezden gelecektim ama neyse.Bu siteye ilk günden beri üyeyim hatta kuran kişi ile kurmadan önce projesi hakkında elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım.Son haftalarda siteye sadece soru cevap bölümündeki soruları cevaplayarak geçirdim ve kimseyi küçümseyecek tavırlar sergilemedim.Aksine bu tarz adamlarla tassak geçtim.O bahsettiğin 1-2 salak çok daha fazla tureyince böyle bir konu açma gereksiniminde buldum.Neyse mesajlar ortada sizin gibi toksit heriflere açıklama yapmak zorunda değilim buda size son yanıt verisim olacak

Senin ben dövüşmeyi biliyorum,tehlikeli mahallede büyüdüm şöyle böyle demen başlı başına gülünç zaten kardeşim.Verdiğin cevaplar hep tutarsız.Ya hiç tavsiye verme ya da biraz otur düşün anlık heyecanla saçma sapan yazılar atma.Daha da uzatmanın anlamı yok.
Bahsettiğin cümlenin devamında bu saçmalıkları neden anlatıyorum ? Çünkü erkekliğe senin perspektifinden bakarsak bile senden daha erkeğim yazmışım.Benim amacım kendimi kanıtlamak değil senin bakış açına inip o yönde değerlendirmek oldu.Tutarsız diye sallamadan önce okuduğunu anlamanı tavsiye ederim.Sanada başka cevap vermeyeceğim haberin olsun

Cevap vermeye değmeyecek nitelikte salakça yorumunu görmezden gelecektim ama neyse.Bu siteye ilk günden beri üyeyim hatta kuran kişi ile kurmadan önce projesi hakkında elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım.Son haftalarda siteye sadece soru cevap bölümündeki soruları cevaplayarak geçirdim ve kimseyi küçümseyecek tavırlar sergilemedim.Aksine bu tarz adamlarla tassak geçtim.O bahsettiğin 1-2 salak çok daha fazla tureyince böyle bir konu açma gereksiniminde buldum.Neyse mesajlar ortada sizin gibi toksit heriflere açıklama yapmak zorunda değilim buda size son yanıt verisim olacak
Bak hala aynı davranışlar.Olum senin kim ve ne olduğun benim umrumda değil.İstersen sitenin kurucusu ol.Biz sana adam akıllı cevap vermeye çalıştıkça sen kendini yüceltecek cümleler kurmaya devam ettin.Sana bi tavsiye her konuya balıklama atlama, düşünüp mantıklı cevaplar ver olur mu?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8