Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Can Sıkıntısı Bir Set :)

Tip önemsiz, elin yüzün düzgün olsun, kendine bak zaten emin ol yakışıklı olursun, tipi bahan etme.

Spora git
Kendine bak
Güzel giyin
Güzel takılar tak

Bunları yap sonra gel tipsizim de, bunları yapan tipsiz olmaz bu birincisi.

İkincisi kızlar tipe baksaydı

"Kıza bak yanındaki adama bak" sözü olmazdı.
haklısın ama kızlar çok seçici olabiliyor ve ayrıca yazdığım ilk cevapta çekicilikten de bahsetmiştim çekicilik bunlara giriyor zaten, tip dediğimde sadece yüz olarak algılamanız yanlış, tip yani tipleme orada geliyor genel olarak bir tipten bahsediyorum, erkek olmak bi karış surattan ibaret değil...

Ben gördüklerimi söylüyorum ve hala daha arkasındayım tipsiz, çirkin bir erkek düşün bir kıza açıldığında "Rahatsız oldum gider misin?" gibi şeyler diyor ya da kısa cevaplar verip geçiştiriyor bkz:
Erkek: Naber
Kız: İyi
Erkek: Nerelisin
Kız: İstanbul...
Erkek: Ben de Edirne bak yakınmışız
Kız: Peki
Erkek: Adım Mehmet
Kız: Tamam..
Gibi yani ama yakışıklı olsan kız senden rahatsız olmaz, sen bir dediğinde kız on der, burada gerçekleri konuşuyoruz hayal dünyasından çık, Türkiye'de yaşıyoruz ve bunlar gerçekler
Bro şunu söyliyeyim. Ben gözlüklü embesil herifken daha çok numara almıştım çünkü iç oyunum(inancım) çok yüsekti. Neye inanırsan beyin kanıt sunmak için uğraşıyor. Yakışıklılık iyi bir etken ama tipsiz geldin diyede oturup üzülmeye gerek yok kendini geliştir. Kadınlar tarafından çok terslendim ama tersleme nedeni asla tipim değildi. Güçsüz olduğum için terslendim.

Kadınlar güçsüz, ezik canlılardır(kadınları küçümsemiyorum doğalarını söylüyorum) bu ezikliği kapatmak için sinsiliği ve utandırma tekniklerini kullanırlar. Sen güçsüz bir adamsan kadın seni tersler ki bende çok terslendim ama güçlendikçe terslenme oranı azalır.

Katıldığım nokta şudur.Güçsüz adam yaparsa taciz, güçlü adam yaparsa romantizm olur. Güçsüz adam hediye alırsa kadın "o hediye benim hakkım" der, güçlü adam hediye alırsa kadın "bu adam meşgul değerli vaktinden bana ayırıp hediye almış büyük bir incelik etmiş ne yapsamda? hediyenin karşılığını versem" der.

Tipsiz erkek kas yaparak iyi giyinerek zaten kendisini fazlasıyla geliştirir.

Bebekken ağlayan sızlayan memeyi hakediyordu, bu yüzden ağlamayana meme yoktu ama büyüdük işler fazlasıyla değişti :)

Bro şunu söyliyeyim. Ben gözlüklü embesil herifken daha çok numara almıştım çünkü iç oyunum(inancım) çok yüsekti. Neye inanırsan beyin kanıt sunmak için uğraşıyor. Yakışıklılık iyi bir etken ama tipsiz geldin diyede oturup üzülmeye gerek yok kendini geliştir. Kadınlar tarafından çok terslendim ama tersleme nedeni asla tipim değildi. Güçsüz olduğum için terslendim.

Kadınlar güçsüz, ezik canlılardır(kadınları küçümsemiyorum doğalarını söylüyorum) bu ezikliği kapatmak için sinsiliği ve utandırma tekniklerini kullanırlar. Sen güçsüz bir adamsan kadın seni tersler ki bende çok terslendim ama güçlendikçe terslenme oranı azalır.

Katıldığım nokta şudur.Güçsüz adam yaparsa taciz, güçlü adam yaparsa romantizm olur. Güçsüz adam hediye alırsa kadın "o hediye benim hakkım" der, güçlü adam hediye alırsa kadın "bu adam meşgul değerli vaktinden bana ayırıp hediye almış büyük bir incelik etmiş ne yapsamda? hediyenin karşılığını versem" der.

Tipsiz erkek kas yaparak iyi giyinerek zaten kendisini fazlasıyla geliştirir.
Bro sende de yanlış algı var. Bak dedikleriniz doğru ama tip dediğim şey sadece yüz, surat değil. Tarzın, bakımın, konuşman, zekan, farklılıkların...
Tabi ki sadece surat değil...

Bro sende de yanlış algı var. Bak dedikleriniz doğru ama tip dediğim şey sadece yüz, surat değil. Tarzın, bakımın, konuşman, zekan, farklılıkların...
Tabi ki sadece surat değil...
Aynı şeyleri diyoz tarz vb herşey. Çirkin suratlı bir adam kas yaparak iyi giyinerek açığı telafi edebilir. Cinsel pazar değeri denilen mevzu var redpile başlayan birisinin hakim olması gerektiği bir konu.

Aradıgın bütün sorunun cevabı. Bu makalede How To Maximize Your Attractiveness To Women (The Definitive Guide)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8