Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

CAN SIKINTİSİ DOSTLAR.

Yukarda ki başlığa hala karar vermedim yazı bitince eklerim artık. Canım sikiliyor. Sıkıldıkça yazasım geliyor. Ne yazsam bilmiyorum. Bence arkadaşlarınız ve dostlarınız hakkında konuşalım. Kaç tane arkadaşınız var 5 ? 10 ? 20 ? 30 ? alayının mına.koyayım. Arkadaş diye bir şey yok beyler. Kimseye güvenmeyin bu hayatta insanlar ailesine kızıyor yıllarca konuşmuyor tanımadığı birini niye çeksin. Benim 1 tane dostum var sadece bu yolda bana yoldaşlık ediyor beni motive edip eleştiriyor ve kendimi geliştirirken onu takip ediyorum. Aslına bakarsanız o beni geliştiriyor kendimi rekabete sokuyorum ama yanlış anlaşılmasın kötü anlamda değil iyi anlamda :) gelişmek açısından. Söylediğim gibi kimseye güvenmeyin sırlarınızı vermeyin zayıflıklarınızı göstermeyin. Arkadaşlarınızı arkanızda tutmayın sizi sırtınızdan bıçaklar önünüzde tutmayın sizi bırakıp gider. Arkadaşlarınızı daima yanınızda tutun ne yaptığını takip edip görün insanın , hep dostum dediği kişi vardır 1 tane 2 tane bazen onlarda çekip gidiyor herkes gider beyler gittiği zaman yıkılmayın. Hayatınızı başkası için değil kendiniz için yaşayın sikmisim toplumunu ve algısını. Dostunuz 1 tane 2 tane dir . fazlası yüktür bunu unutmayın. canım sıkıldı ve yazayım dedim :D not: Dostumu seviyorum okuyorsa ona burdan kucak dolusu sevgiler much much :D
Saygılarımla bir sonraki yazımda görüşmek üzere.
Esen kalın.

Bu konuyla ilgili yazılacak çok şey var ama bir musibet bin nasihatten iyidir,yaşamış olanlar kimseye güvenmemesi gerektiğini bilir zaten :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8