Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çekici Erkek Güzel Giyinmek Zorundadır

Tam aksine, koca koca saatler "ben zenginim lan, adam olun!" şeklinde sahte bir nidaya benzerken deri, ip ve taş bileklikler son derece ilgi çekici ve şık.
Aşırı kaba saatlerden bahsetmedim kanka. Metal olursa daha maskülen bir hava katar. Bi de incecik ip takanlar var bu erkek adamı karrı gibi gösterir. Veya kalın deri bileklikler fazla kaba oluyor.

Önerdiğin ayakkabı Stupid,Love,Crazy filminde ki ezik adamın giydiği ayakkabıyla aynı sayılır 😅
Sana öyle adamlar örnek veririm ki o ayakkabı tarzından giyen, ister timsah derisi deri giy o adamların tek tırnağı olamazsın. Ezikmiş. Harbi sizi sokaklarda çok üzerler söylemesi.

Sana öyle adamlar örnek veririm ki o ayakkabı tarzından giyen, ister timsah derisi deri giy o adamların tek tırnağı olamazsın. Ezikmiş. Harbi sizi sokaklarda çok üzerler söylemesi.
Niye bu kadar sinirleniyorsun ki?Sadece filmde olan olayı yazdım.Ayrıca bana göre kadınların beni sırf dış görünüşü kötü diye yermesi benim umrumda bile değil.En alfa sensin kardeşim.Bol şans!

17 Yaşında çelimsiz tiktokçu değilseniz siyah kot siyah tshirt daha iyi bunlardanç

Tam aksine, koca koca saatler "ben zenginim lan, adam olun!" şeklinde sahte bir nidaya benzerken deri, ip ve taş bileklikler son derece ilgi çekici ve şık.
Ulan baktım da burada bile yetersiz tecrübeye dayalı bir genelleme yapmışsın. Tavsiyem bir psikoloğa git, böyle küçük şeyler insanı yavaştan yer bitirir söyleyeyim. Bir de benden gelsin hatta 'bahsettiğin bileklikler klas giyimden uzak ve hatta hippiliğe özenen basit ve cinsiyetini kavrayamamış insanlara yakışır' .

Ben kalın saat takıyorum. Güçlü hissettiriyor.

Erkek adam otomatik saat kullanır!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8