Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cenk Hoca'nın Redpill Videoları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Serdar Aktolga izleyen lütfen çıksın ya..
Blondemambaya uğradım, blondemambanın yanında yürürken şortunda bir yuvarlak bir şey gördüm bu ne dedim blondemambacım dedim ? Çıkardı Neil strauss light pua kitabı. Dedim ki blondemamba ne zaman kendine rahat vericeksin dedim ya hani kaç yaşında geldin dedim 75-76 yaşına geldi blondemamba. Mezarda dedi. Bende eyvallah blondemamba dedim.

Blondemambaya uğradım, blondemambanın yanında yürürken şortunda bir yuvarlak bir şey gördüm bu ne dedim blondemambacım dedim ? Çıkardı Neil strauss light pua kitabı. Dedim ki blondemamba ne zaman kendine rahat vericeksin dedim ya hani kaç yaşında geldin dedim 75-76 yaşına geldi blondemamba. Mezarda dedi. Bende eyvallah blondemamba dedim.
Werewolf ile Mystery abi salonda Scott Curl yaparken dedim ki işte bir erkek böyle kız tavlamalı.Sonra bir baktım Lagertha ağlatılıyor.Dedim şu eşcinsel işlerden bir uzaklaşın ya ben de görüyorum Lagertha'yı alıp ağlatıyorum yani ben de.Anlamayan varsa ayakta anlatırım yoksa yatırıp anlatırım.Kafesi aç bakalım kuş uçacak mı.Aydede gibi oluyorduk off sezonda

ben savaş hocayı da severim. ikisinin kavgasını anlamsız ve gereksiz bulurdum karizmalarını çizerlerdi. neyse ki ateşkes imzaladılar. savaş hoca karizma baya iyi içerik üretiyor hala da spor videoları atmaya devam eder. cenk hoca ise çok çok uzun süredir youtube'da o da çok fazla sayıda spor videosu çekti ama artık ara verdi gündelik yaşamından sohbet videoları redpill falan yüklüyor. savaş redpill videosu çekmiyor redpill bakımından sordum.
Çok uzun zamandır aynı düşüncedeydim aynı fikirde olan birilerini görmek güzel.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8