Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cenk Hoca'nın Redpill Videoları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

boris the unleashed

Forumdan Uzaklaştırıldı
Cenk Hoca (soyadı Hoca) youtubeda Redpill Videoları çekmeye başlamış. Yani baya bir zaman önce başlamıştı ama hala ara ara çekiyor atıyor. Normalde Fitness hocası kendisi biraz kafadan kırık gibi hareketleri var. İngilterede büyümüş Kıbrıslı şivesi de garip yani dediğim şey kendisini severim eğlenceli bir adam ama Redpill Videoları görünce "haydaa bi bu adam eksikti aq" dedim önyargıyla izledim. Ama yanılmışım. Yanlış söylediği bir şey yok yani redpilli doğru anlatıyor gibi. Siz ne düşünüyorsunuz Redpill videoları hakkında?

Redpill listesi: https://youtube.com/playlist?list=PLq0l7G1lWWREFk-KubGVoHWfGPmtiRcxu

Demek garın gası isten haaaa

Son düzenleme:
İzledim adam haklı Cenk Hoca burdakiler gibi öyleymiş gibi de yapmıyo adam doğal aklına ne gelirse söylüyo yapıyo uzun zamandır takip ediyorum

Feleğin çemberinden geçmiş,birçok alanda tecrübeli olan redpill erkeği.Kral adamdır.İlk videolarda çok garip adam mk dersiniz daha sonradan alışınca adam doğru söylüyor lan deyip aydınlanma yaşarsınız.

Savaş hocayı tavsiye ederim
ben savaş hocayı da severim. ikisinin kavgasını anlamsız ve gereksiz bulurdum karizmalarını çizerlerdi. neyse ki ateşkes imzaladılar. savaş hoca karizma baya iyi içerik üretiyor hala da spor videoları atmaya devam eder. cenk hoca ise çok çok uzun süredir youtube'da o da çok fazla sayıda spor videosu çekti ama artık ara verdi gündelik yaşamından sohbet videoları redpill falan yüklüyor. savaş redpill videosu çekmiyor redpill bakımından sordum.

Savaş hoca da, cenk hoca da tecrübeler ile redpille ulaşmış kişiler ve her sözleri de doğru hepsini koşulsuz kabul edebilirsin. Lavaş cebeciyi biraz tart yine de

Cenk Hoca (soyadı Hoca) youtubeda Redpill Videoları çekmeye başlamış. Yani baya bir zaman önce başlamıştı ama hala ara ara çekiyor atıyor. Normalde Fitness hocası kendisi biraz kafadan kırık gibi hareketleri var. İngilterede büyümüş Kıbrıslı şivesi de garip yani dediğim şey kendisini severim eğlenceli bir adam ama Redpill Videoları görünce "haydaa bi bu adam eksikti aq" dedim önyargıyla izledim. Ama yanılmışım. Yanlış söylediği bir şey yok yani redpilli doğru anlatıyor gibi. Siz ne düşünüyorsunuz Redpill videoları hakkında?

Redpill listesi: https://youtube.com/playlist?list=PLq0l7G1lWWREFk-KubGVoHWfGPmtiRcxu

Demek garın gası isten haaaa
Gardeş biz giden dışarıya aight ? Kadıncıkları davlarık men.Take that pill arkadaşlar.Peace out

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8