Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cesaretim var ama basarisizim

Merhaba arkadaslar ben liseli biriyim yasitlarimin aksine cok cesaretliyim sorunum su ki ben tanidik olsun olmasin fark etmez kizlarla konusuyorum ama takilmaya yanasan pek cikmiyor bazen numara alabildigim oluyor onda da sonradan anlasamiyorum sanaldan yazmayi da beceremiyorum gerisi iyi olmuyor. Bu arada red pill camiasi dikkate almasa da bu durumu gayet yakisikli biriyim.

Kardeşim deneme yanılma yönteminde ön önemli basamak, ben nerede hata yaptım sorusudur.
Yaz bakayım saha raporlarını derdine çare nasıl oluyorlar :)
Öyle başarısızım demekle iş çözülmez ki, şunları şunları yaptığım halde olmadı aceba problem nerede?

Mesela dışarıda 2 tane kız (tanımıyorum,rastgele) gördüm, gittim konuştum napıyosunuz kızlar diye giriş yaptım ama benimde tarzım bu kızlar güldü gelin takılalım isterseniz dedim cevap hayır. Bunun dışında bir kere numara almıştım(aynı ortamda bulunduğum birisi) telefonda biraz mesajlaştık dışarıda ayrıca (mecburi görüştüğümüz ortam dışında bir yerde) buluşalım dedim yine cevap hayır. Kendime inanıyorum ancak sıkıldım artık bir beceremedim şu işi. Bu arada cevaplar için teşekkürler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8