Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Çevre değiştirmek

Katılım
10 Temmuz 2018
Mesajlar
59
Tepkime puanı
48
Yaş
19
Şehir
İzmir
Malum okullara az kaldı. Geçen yıl sınıfımda tam bir betaydım. Eski çevremde kalıp onlara alfa yanımı mı göstermeliyim yoksa yeni çevre mi edinmeliyim ?

Ben yeni çevre edinmekten yanayım ama birde size sorayım dedim. s*keyim eskileri....
 
Katılım
26 Ağustos 2018
Mesajlar
6
Tepkime puanı
14
Şehir
Ankara
Hangisi seni daha mutlu edecekse onu yap dostum. Anladığım kadarıyla yeni çevre edinmek seni daha mutlu edecek, bu yolda ilerle derim.
 
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
359
Tepkime puanı
300
Şehir
Kayseri
Bende eski yeni cevre dusuncesini savunuyorum yeni cevreni yap onlara ustunluk kur nesela eski cevrenden gelen olursa da onu da ez hem cevren genisler hemende ustunlugun iki gruptan yana da olur
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
64
Tepkime puanı
107
Şehir
İstanbul
Betadan alfaya dönüşme evresinde eski çevre senin alfa özelliğini önceden görmediği için sana köstek olacaktır. Betalaştırmaya çalışacaktır başaramazsa sana düşman bile olabilirler dostum. Madem yeni bir defter açıyorsun yeni arkadaşlar da edin, eskilerle arandaki bağları kopar, seni böyle kabul edeceklerse normal abartısız şekilde takılırsın yine.
 
Katılım
12 Ağustos 2018
Mesajlar
48
Tepkime puanı
59
Yaş
22
Şehir
Aydın
Yeni çevre derim.Ne zaman ezdirmemeye başlarsan kendini eski çevrende hemen diyecekler ki sen değiştin,rol yapıyorsun falan filan ipleme.Projelerinden bahsedersin kendim için şunu yapıcam bunu yapıcam dersin,eski çevren gereksiz samimiyetinden ve seni ezmek istediginden direkt nah yaparsın,yapamazsın gibi şeyler konusup güvenini kırmaya calısacak.yeni çevre,yeni başlangıçlar:)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst